Slovan hlásí posilu do útoku, muže posílí žena

Zajímavou posilu bude mít oddíl HC Slovan Moravská Třebová a to reprezentačního charakteru, kdy k nám na hostování přichází z brněnských Cherokees talentovaná útočnice Kamila Smetková. Tato mladá hokejistka, která je členkou ženské reprezentace je poslední posilou pro náš oddíl v této sezoně.

Od roku 2018 dochází k povinné transpozicí tří evropských směrnic do českého práva, které řeší otázku rovného zacházení. Konkrétně jde především o evropské nařízení č. 318/2017 o genderové vyváženosti mezi pohlavími. Některá města a sportovní kluby této situace využili a přilepšili si k rozpočtu, neboť díky tomuto nařízení lze čerpat individuální dotace na provoz a podporu začleňování hráčů ženského pohlaví do mužských týmů. Mezi nimi i Moravská Třebová...

(jen pro zajímavost dotace činí 10 000,- euro na hráčku a 20 000,- euro na podporu klubu pro tuto sezonu)


Díky znalostem brněnského prostředí našeho trenéra se nám podařilo oslovit výše zmiňovanou hráčku, která se od nového roku připojí k našemu týmu. Kamila by poprvé  měla nastoupit za náš tým 3.1.2018 v Hlinsku. V Rehau aréně by se našim fanouškům měla představit 10.1 od  19:00 v utkání s Chrudimí.

 
      
Generální sponzor         Ostatní sponzoři

    město Moravská TřebováKössoSTP Kavan  |  Vyko  |  OR-CZ  |  Hedva  |   Matocha-dopravaAbner   
    Fajman-uhlí  |  Haas-autodoprava |   Vhos  |  Toner  |  BON-CAR  |   Širůček-autodopr.AZ-Line | Monarc
   Matoušek CZ a.s  |  Moravec-pekárny  |  Ježek-sport | Peškar-sklenářstvíDGF a.s.
    Plast.okna ŘehůřekOliver  |   Budig-železářství  |  P&H servis  |  Cukrárna-Černý  Roltechnik | Proresale

     REHAU s.r.o