Shrnutí výsledků – poslední únorový víkend


Výsledky: 23. února

Regionální Liga Mladšího Dorostu

HC Spartak Polička – HC Slovan Moravská Třebová 3:5 (0:1, 1:1, 2:3)Hokejisté staršího dorostu si v pátek 23. února poradili s domácím týmem HC Spartak Polička poměrem 3:5. Vyrovnaná první třetina přinesla jediný gól. Ve druhé třetině se projevila kvalita našeho týmu a začali jsme soupeře přehrávat. Díky tomu jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Tři minuty před koncem 2. třetiny však hráči z Poličky snížili na 1:2. Poslední třetina byla gólově bohatá, celkový výsledek jsme si ale nakonec pohlídali. Na podobě konečného skóre se gólově podílely všechny tři naše formace.

Branky a nahrávky: 5. Veselý Samuel, 33. Mlčoch Tomáš (Žouželka Jan, Kolísek Jan), 48. Netolický Marek, 56. Žouželka Jan (Matyáš Martin), 58. Myslikovjan Matěj (Faltejsek Tomáš, Žouželka Jan)

Vyloučení v minutách: 4:2

Využití: 0:2

V oslabení: 0:0

Diváci: 48

Průběh utkání:  0:2, 2:2, 2:5, 3:5

Sestava: Matěj Dubský - Zbyněk Laštůvka, Martin Matyáš, Tomáš Mlčoch, Marek Netolický, Adam Sekáč, Samuel Veselý – Marek Michal, Tomáš Faltejsek, Matěj Myslikovjan, Jan Kolísek, Jan Žouželka, Robin Hekele, David Hekele

Výsledky: 24. února

Regionální Liga Mladšího Dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – HCM Jaroměř 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)

Sobotní zápas proti Jaroměři byl pro hokejisty mladšího dorostu velmi důležitý. K udržení 1. místa v tabulce bylo zapotřebí zvítězit, což se nakonec podařilo. Hráči k utkání přistoupili zodpovědně. Vedoucí gól Jaroměře je nevyvedl z koncentrace a ještě před koncem první třetiny se nám podařilo průběžné skóre otočit. Velká pochvala za bojovnost patří všem hráčům, především pak naší 3. formaci a brankářům, kteří nás v klíčových momentech podrželi. Díky jejich přispění jsme zápas dovedli do vítězného konce a udrželi si tak průběžné vedení v tabulce.

Branky a nahrávky: 7. Němec Jakub (Netolický Marek), 14. Ošlejšek Lukáš (Pospíšil Erik), 42. Hekele David, 43. Pospíšil Erik

Vyloučení v minutách: 8:8

Využití: 0:0

V oslabení: 0:0

Diváci: 56

Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3

Sestava: Matěj Dubský, Michal Randis – Marek Netolický, Martin Matyáš, Samuel Veselý, Zbyněk Laštůvka, Jakub Němec – Michal Marek, Tomáš Faltejsek, Matěj Myslikovjan, Jan Kolísek, Jan Žouželka, Erik Pospíšil, Robin Hekele, David Hekele, Lukáš Ošlejšek

Liga Starších Žáků

HC Spartak Choceň – HC Slovan Moravská Třebová 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)

Sobotní zápas byl celkově velmi vyrovnaný se šancemi na obou stranách. Naši kluci prokázali větší klid a efektivitu v koncovce, což zápas rozhodlo. Výrazný vliv na celkový výsledek zápasu měla naše využitá přesilovka v první třetině.

Branky a nahrávky: 12. Haas Josef, 12. Schön Martin, 23. Haas Josef, 36. Šimek Marek

Vyloučení v minutách: 4:2

Využití: 0:1

V oslabení: 0:0

Diváci: 57

Průběh utkání:  0:3, 1:3, 1:4, 2:4

Sestava: Alexandr Marossy - Vojtěch Šedý, Marek Šimek, Roland Strauss, Jakub Zavoral, Tomáš Kolář – Jakub Kubín, Josef Haas, Jan Janda, Milan Keprt, Ondřej Netolický, Marek Peškar, Ondřej Peškar, Martin Schön


Liga mladších žáků 2006

HC Spartak Choceň – HC Slovan Moravská Třebová 1:8 (0:1, 1:5, 0:2)

V sobotním zápase se naši hokejisté střetli s hráči Chocně a byl to souboj prvního s druhým týmem tabulky. Vývoj zápasu však tomuto postavení vůbec neodpovídal. Hráči Slovanu soupeře od začátku přehrávali, což se také projevilo na jednoznačném výsledku. Zápas rozhodla především druhá třetina, kdy jsme převahu přetavili hned v pět gólů, z čehož první z nich padnul v našem oslabení.

Branky a nahrávky: 8. Matyáš Wölfel (Jáchym Sekáč), 23. Lukáš Maurer (Matyáš Wölfel), 25. Lukáš Maurer (Vilém Karal), 26. Martin Pešta (Martin Šudoma), 28. Vilém Karal (Lukáš Maurer), 37. Jáchym Sekáč (Lukáš Maurer), 45. Lukáš Maurer (Vilém Karal), 59. Martin Šudoma

Vyloučení v minutách: 6:8

Využití: 0:1

V oslabení: 1:2

Diváci: 36

Průběh utkání:  0:5, 1:5, 1:8

Sestava: František Janda, Filip Odehnal – Viktor Vostal, Martin Souček, Matyáš Wölfel, Vilém Karal – Adam Besson, Martin Pešta, Marek Hradil, Lukáš Maurer, Martin Šudoma, Jáchym Sekáč, Vlastimil Antošovský


Liga mladších žáků 2007

HC Dvůr Králové nad Labem – HC Slovan Moravská Třebová 8:3 (5:1, 3:1, 0:1)

Na sobotní zápas proti Dvoru Králové nad Labem jsme dojeli v improvizované sestavě, což se bohužel projevilo na výkonu i výsledku zápasu. Musíme velmi ocenit snahu našich hráčů. Nemohli však vzdorovat o 1-2 roky starším hráčům soupeře, kteří měli samozřejmě lepší fyzickou kondici. I přesto však naši hokejisté podali velmi slušný výkon a zápas odbojovali až do samého konce. Díky bojovnosti se mohli radovat alespoň z dílčího vítězství ve 3. třetině.

Branky a nahrávky: 2. Lukáš Beneš (Dominik Hodáň), 40. Matěj Kašický (Radim Kadidlo), 47. Vojtěch Prokop

Vyloučení v minutách: 8:2

Využití: 1:0

V oslabení: 0:0

Diváci: 46

Průběh utkání:  0:1, 7:1, 7:3, 8:3

Sestava: Vít Kostík – Vojtěch Prokop, Vojtěch Smola, Lukáš Marek, Jiří Parolek – Teodor Bumbálek, Dominik Hodáň, Matěj Kašický, Lukáš Beneš, Radim Kadidlo, Jan Haas, Jaromír Parolek


Přátelské utkání - ročník 2008

V sobotu 24. února se v Rehau aréně utkali hokejisté Slovanu z ročníku 2008 se stejně starými hráči z Chrudimi. Sestava domácích byla vlivem absence některých hráčů doplněna borci z mladších ročníků. Tento zápas byl mimořádně vložen jako přátelské utkání. Trenéři se tak rozhodli proto, aby hokejisté měli možnost hrát co nejvíce a nacvičit si různé herní situace. Zápas se od samého začátku odehrával ve velmi dobrém tempu. Úvodní tlak chrudimských vedl ke vstřelení několika branek. Naši hráči se však nevzdali a díky rychlým přihrávkám se jim dařilo soupeře přebruslit. Zvýšená aktivita vedla ke vstřelení gólu. Po hodině a čtvrt byla hra přerušena z důvodu úpravy ledu. Během krátké přestávky dostali hráči pokyny od trenérů a vyzkoušeli si samostatné nájezdy. Každý z hráčů jel dvakrát. Ve zbytku času se hrálo opět na celé hřiště. Na našich hráčích bylo patrné, jak jim vysoké tempo hry ubírá na síle. Hra se otevřela a góly začaly padat na obou stranách. I přes vítězství Chrudimi se naši borci za předvedený výkon rozhodně nemusí stydět.

Sestava: Zavoral, Klodner, Daneš, Kapl, Němeček, Šejnoha, Jelínek, Parolek, Svozil, Leier, Muselík, Holub

Minihokej ročník 2010


V sobotu 24. února odehráli hokejisté Slovanu z ročníku 2010 dva vítězné zápasy v rámci turnaje v České Třebové. V prvním utkání proti České Třebové bylo možné po dobu celého zápasu (45 min.) sledovat u našich hráčů skutečnou bojovnost i hokejové nasazení. I díky výbornému výkonu našeho brankáře se nám podařilo zaslouženě zvítězit nad tradičně silným týmem České Třebové v poměru 10:7.

Ve druhém zápase se hokejisté Slovanu velmi dobře popasovali s rolí favorita, když porazili Skuteč jednoznačně 17:1. Vedle nemalého počtu krásných gólů i brankářských zákroků bylo v tomto duelu možné vidět také několik prvních náznaků hokejových kombinací, z čehož měli trenéři velikou radost.

Závěrem bychom chtěli velmi poděkovat také skvělým fanouškům (rodičům, sestrám a babičkám), kteří vytvořili skvělou atmosféru a podporovali naše malé hokejisty po celou dobu turnaje.

HC Česká Třebová - HC Slovan Moravská Třebová B 7:10 (2:4, 1:2, 4:4)

Branky a nahrávky: Zecha Jaroslav (4), Moravec Mikuláš (3), Jelínek Vítězslav (1), Tesař Robert (1), Tesař Tomáš (1)

HC Slovan Moravská Třebová B – HC Skuteč 17:1 (2:0, 9:1, 6:0)

Branky a nahrávky: Moravec Mikuláš (8), Zecha Jaroslav (5), Jelínek Vítězslav (3), Dirbák Jan (1)


Sestava: Richard Marossy – Jaroslav Zecha, Jan Dirbák, Lukáš Souček, Mikuláš Moravec, Viktor Sekáč, Vítězslav Jelínek, Tomáš Tesař, Robert Tesař 


      
Generální sponzor         Ostatní sponzoři

    město Moravská TřebováKössoSTP Kavan  |  Vyko  |  OR-CZ  |  Hedva  |   Matocha-dopravaAbner   
    Fajman-uhlí  |  Haas-autodoprava |   Vhos  |  Toner  |  BON-CAR  |   Širůček-autodopr.AZ-Line | Monarc
   Matoušek CZ a.s  |  Moravec-pekárny  |  Ježek-sport | Peškar-sklenářstvíDGF a.s.
    Plast.okna ŘehůřekOliver  |   Budig-železářství  |  P&H servis  |  Cukrárna-Černý  Roltechnik | Proresale

     REHAU s.r.o