HC Slovan Moravská Třebová – HC Litomyšl 0:11

Výsledky: sobota 22. září

TJ Loko Česká Třebová - HC Slovan Moravská Třebová 9:1

Liga mladších žáků "D" 2007-2008

HC Chrudim – HC Slovan Moravská Třebová 1:2  (1:0, 0:1, 0:1)

Mladší žáci (ročník 2007) se ke druhému zápasu sezóny vydali do Chrudimi. Po nešťastně prohraném prvním zápase v České Třebové si chtěli spravit chuť a jejich odhodlání bylo vidět hned od začátku utkání. Od první minuty se hrál rychlý a pohledný hokej a brankáři na obou stranách se rozhodně nenudili. Přestože naším brankářům nebylo za celý zápas co vytknout, inkasovali jsme jako první už v 7. minutě po závaru před naší bránou. Následně borci Slovanu zvýšili tlak a gólman soupeře měl do konce třetiny hodně práce, přesto se skóre do přestávky už neměnilo. Tlak našich hráčů trval i v druhém dějství a v 26. minutě jsme se díky prudké střele z otočky radovali z vyrovnání. Ke konci druhé třetiny jsme se dostali pod tlak, ale kluci naštěstí dokázali veškerá ohrožení odvrátit. Rychlé tempo hry pokračovalo i v posledním dějství, o něco více ze hry ale přeci jenom měli naši borci. Aktivní hru zúročili díky šťastnému odrazu puku mezi betony soupeřova brankáře. Přestože se soupeř všemožně snažil ještě prohru odvrátit, do konce zápasu se už skóre neměnilo. I přes nízký počet góly jsme viděli nádherný zápas, který si diváci jistě užili.

Branky a nahrávky: 26. Vojtěch Smola (Matěj Kašický), 46. Radim Kadidlo (David Burda, Dominik Hodáň)

Průběh utkání: 1:0, 1:2

Sestava: Jan Draessler (od 40. minuty Vít Kostík) – Teodor Bumbálek, Adam Burda, Lukáš Marek, Vojtěch Prokop, - Lukáš Beneš, David Burda, Jan Haas, Dominik Hodáň, Radim Kadidlo, Vojtěch Smola, Jiří Vícha

Liga mladších žáků 2007-2008

HC Slovan Moravská Třebová "B" – HC Spartak Polička 8:2

Liga starších žáků "B" 2005-2006

HC Chrudim – HC Slovan Moravská Třebová 5:3 (0:1, 0:2, 5:0)

Borci Slovanu rozehráli zápas proti Chrudimi více bež dobře. Spolehlivá obrana odolávala tlaku soupeře a po dvou třetinách jsme vedli 0:3. Koncovka utkání se nám však vůbec nevydařila a po několika slepených brankách soupeř otočil na konečných 5:3.

Branky a nahrávky: 6. Matyáš Wölfel (Martin Šudoma), 32. Marek Šimek (Martin Šudoma), 34. Marek Šimek (Marek Peškar)

Průběh utkání: 0:3, 5:3

Sestava: František Janda, Filip Odehnal – Adam Besson, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Marek Peškar, Martin Souček, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Marek Šimek, Viktor Vostal, Martin Šudoma

Výsledky: neděle 23. září

Regionální liga dorostu

HC Litomyšl - HC Slovan Moravská Třebová 3:6 (1:3, 2:2. 0:1)

Celá první třetina byla v režii našich hráčů, kteří soupeře přehrávali zejména díky lepšímu bruslení a napadání. Soupeř pod tlakem vyrobil několik chyb, které jsme potrestali a do kabin odcházeli za stavu 3:1. Druhá třetina nabídla opačný vývoj. Soupeř se více koncentroval na hru, začal hrát do těla a borci Slovanu strávili příliš času na trestné lavici za drobné fauly. Díky dvěma brankám v závěru jsme však drželi vedení. Průběh třetí třetiny si kluci pohlídali, nedovolili soupeři kontaktní gól a zápas v poklidu dovedli do vítězného konce.

Branky a nahrávky: 4. Erik Pospíšil (Josef Haas), 9. Josef Haas (Erik Pospíšil), 12. Tomáš Faltejsek, 35. Erik Pospíšil, 38. Jan Žouželka (Erik Pospíšil), 60. Tomáš Faltejsek

Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:6

Sestava: Alexandr Marossy – Šimon Přidal, Tomáš Mlčoch, Matěj Myslikovjan, Petr Oujeský – Martin Schön, Milan Keprt, Michal Marek, Patrik Dohnal, Tomáš Faltejsek, Jan Kolísek, Jan Žouželka, Jan Janda, Josef Haas, David Hekele, Erik Pospíšil