HC Slovan Moravská Třebová „B“ – SK Žamberk 10:1

Regionální liga juniorů

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Loko Česká Třebová 2:7

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

TJ Lanškroun – HC Slovan Moravská Třebová 1:15 (0:6, 0:3, 1:6)

Prvního kolo zápasů mladších žáků Pardubického kraje (ročník 2007) uzavřel tým Slovanu na ledě Lanškrouna. Domácí nastoupili v oslabení o několik hráčů, a aby bylo možno zápas vůbec odehrát, zahráli si naši chlapci střídavě i v dresech domácích. Od počátku se hrál poměrně rychlý hokej, v němž dominovali především našim borcům. Dařilo se nám zakládat útoky, střílet i dorážet odražené střely a naše obrana navíc velmi účinně likvidovala jakýkoliv průnik soupeře do naší třetiny a tak se skóre měnilo pouze v náš prospěch. Vadou na kráse bylo pouze nepovedené střídání ve 3. třetině, kdy se podařilo zastavit průnik soupeře až za cenu podražení a následně nařízené trestné připravilo naše chlapce o čisté konto. Po třetinách 0:6, 0:3, 1:6 nakonec zápas skončil 1:16 ve prospěch Slovanu.

Branky a nahrávky: 1. Kadidlo Radim (Hodáň Dominik), 10. Kadidlo Radim (Hodáň Dominik), 10. Burda David (Žouželka Vít), 16. Kadidlo Radim (Prokop Vojtěch), 17. Kadidlo Radim (Haas Jan), 20. Burda Adam (Burda David), 22. Burda David (Draessler Jan), 26. Burda David, 36. Burda David (Prokop Vojtěch), 43. Prokop Vojtěch, 44. Burda Adam, 43. Haas Jan, 47. Burda David, 57. Haas Jan (Smola Vojtěch), 58. Smola Vojtěch

Průběh utkání: 0:13, 1:13, 1:15

Sestava: Draessler Jan (od 31 min. Kostík Vít) – Burda Adam, Marek Lukáš, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch – Beneš Lukáš, Bumbálek Teodor, Burda David, Haas Jan, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Žouželka Vít

Liga starších žáků „B“ 2005-2006

TJ Lanškroun – HC Slovan Moravská Třebová 5:4

Výsledky: neděle 21. října

Regionální liga dorostu

TJ Loko Česká Třebová – HC Slovan Moravská Třebová 4:10 (1:3, 1:3, 2:4)

Derby se v počátku první třetiny vyvíjelo v pomalém tempu. Naši kluci do 10. minuty nemohli dostat do hry a soupeř toho malém využil. Naštěstí nás podržel brankář, který kryl většinu střel soupeře. Od toho okamžiku se borci Slovanu zlepšili a díky zlepšenému pohybu se častěji dostávali do zakončení, které vedlo k navýšení našeho průběžného vedení.  Ve třetí třetině soupeř zlepšil svůj výkon a snížil na průběžných 4:6. Za tohoto stavu jsme byli svědky ojedinělého gesta fair play. Naši hráči vstřelili gól, který rozhodčí následně uznal. K překvapení všech ale domácí hráč David Hekele přijel za rozhodčími a přiznal, že gól do branku kopnul. Za tento čin se útočníkovi dostalo velkého potlesku přítomných diváků. I my bychom mu tímto chtěli za férové jednání poděkovat. Poté se na nás usmálo štěstí a přidali jsme další čtyři branky. Zápas jsme tak dotáhli do vítězného konce v poměru 4:10 a tím si udrželi průběžné první místo v tabulce.

Branky a nahrávky: 5. Ondřej Peškar (Ondřej Netolický, Patrik Dohnal), 13. Josef Haas (Tomáš Mlčoch), 17. David Hekele (Jan Žouželka, Josef Haas), 29. Jan Žouželka (Tomáš Mlčoch), 38. Matěj Myslikovjan, 40. Josef Haas (Šimon Přidal), 51. David Hekele (Josef Haas), 52. David Hekele (Josef Haas, Tomáš Mlčoch), 53. Ondřej Netolický (Ondřej Peškar), 57. Matěj Myslikovjan (Patrik Dohnal, Milan Keprt)

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:6, 4:6, 4:10

Sestava: Alexandr Marossy – Marek Netolický, Šimon Přidal, Tomáš Mlčoch, Matěj Myslikovjan – Milan Keprt, Vojtěch Karafiát, Patrik Dohnal, Jan Kolísek, Jan Žouželka, Jan Janda, Vojtěch Šedý, David Hekele, Ondřej Peškar, Ondřej Netolický, Josef Haas

Minihokej ročník 2012

V neděli 21. října se uskutečnil v areálu ZŠ v Chrudimi první hokejový turnaj v minihokeji ročníku 2012 za účasti týmů z Chrudimi, Hlinska a Moravské Třebové. Naši malí hokejisté si turnaj skvěle užili a ve svém prvním soutěžním utkání porazili hokejisty z Hlinska. Následně podlehli domácímu týmu Chrudimi, což však celkově dobrý dojem nemohlo pokazit. Po celou dobu turnaje měli borci Slovanu skvělou diváckou kulisu, o kterou se postarali rodiče a další návštěvníci.

Sestava: Rebl J., Belej M., Tajovský V., Mlčoch Š., Hejl M., Šmejdíř J., Tlustoš R., Halouska J., Němeček J., Šulc D., Jarolím A., Daneš L.