Shrnutí výsledků mládeže – třetí listopadový týden

Shrnutí výsledků mládeže – třetí listopadový týden

Výsledky: pátek 16. listopadu

Regionální liga juniorů

HC Slovan Moravská Třebová – SK Třebechovice pod Orebem 4:2

 

Výsledky: sobota 17. listopadu

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Slovan Moravská Třebová „B“ – SK Žamberk 5:10 (2:4, 3:1, 0:5)

V sobotu 17. listopadu sehrály osmičky utkání o druhé místo s týmem Žamberka. Tým dobře šlape, sebevědomí mu nechybí, a tak byl předvedený výkon zklamáním. Trenér Parolek se rozhodl shlédnout zápas z divácké tribuny a na střídačce nechal asistenta Romana Muselíka. Padly i sázky, jak dlouho na tribuně vydrží. Vydržel! Ale zápas se mu vůbec nelíbil a nešetřil kritikou. Kluci nedokázali uhlídat žambereckého hráče č. 10, který mnohokrát projel celým hřištěm a sázel jeden gól za druhým. Naše hráče to vykolejilo z jejich obvyklého rytmu a vázla jak přihrávka, tak schopnost dostat se před soupeřovu branku. Kluci zbytečně odevzdávali puk soupeři nebo kličkovali, dokud o něj nepřišli. Do konce druhé třetiny jsme dokázali držet alespoň skóre 5:5, ale ve třetí třetině jsme inkasovali dalších 5 gólů a prohráli 5:10. Příští sobotu nás doma čeká lídr soutěže Žďár n. Sázavou. Věříme, že se na něj tým dobře připraví a prokáže své kvality.

Sestava: Adam Zavoral (G),  Štěpán Pospíšil (G), Jan Košťál, Daniel Kapl, Jan Jelínek, Jaromír Parolek, Samuel Šejnoha, Filip Klodner, Matěj Pokorný, Vlastimil Antošovský, Miloslav Parolek, Ondřej Němeček, Teodor Leier, Jáchym Sekáč, Adam Svozil, Jiří Parolek, Jaromír Parolek, Jakub Muselík

Branky a nahrávky: 1:19 Jáchym Sekáč, 15:26 Vlastimil Antošovský (Jáchym Sekáč), 21:05 Teodor Leier, 31:22 Jáchym Sekáč (Vlastimil Antošovský), 36:08 Teodor Leier
Tresty: 39:24 Filip Klodner, nedovolené bránění

Regionální liga juniorů

HC Lomnice nad Popelkou – HC Slovan Moravská Třebová 8:0

Regionální liga dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – HC Dynamo Pardubice „B“ 2:5 1:1, 0:0, 1:4

Branky a nahrávky: 20. Tomáš Faltejsek, 56. Michal Marek (Ondřej Netolický)

Průběh utkání:  0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5

Sestava: Ondřej Smékal – Vojtěch Karafiát, Šimon Přidal, Tomáš Mlčoch – Martin Schön, Milan Keprt, Michal Marek, Patrik Dohnal, Tomáš Faltejsek, Filip Hejátko, Jan Žouželka, Jan Janda, Lukáš Maurer, Marek Peškar, Ondřej Peškar, Ondřej Netolický

 

Výsledky: neděle 18. listopadu

Mini hokej ročník 2009

Mladí hokejisté „A“ týmu nastoupili během nědělního turnaje v Chocni proti tradičnímu soupeři z Chrudimi. Bohužel ani v tomto zápase  se nám nepodařilo prolomit naši pasivní bilanci ze vzájemných utkání. V řadách soupeře vyčnívala  především první formace, která tvrdými a  přesnými střelami navyšovala  skóre. Naši kluci bojovali, ale důsledná a přesná hra soupeře nesla své ovoce. Trápila nás i koncovka, mnoho spálených šancí a výborně chytající brankář soupeře. Ve druhém zápase  jsme nastoupili proti domácí Chocni. V minulém utkání nás tento tým porazil a i tentokrát se chtěl na domácím hřišti ukázat. Naši kluci byli zdravě motivovaní z první prohry a do hry nastoupili s maximálním nasazením, což přineslo své ovoce. Od začátku zápasu se nám dařilo navyšovat skóre v náš  prospěch. Dobrá kombinace, bojovnost,  řada pěkných individuálních akcí, pozorná hra v obraně  i skvěle  chytající brankář našeho týmu, to vše bylo základem pro konečné vítězství a úsměv na tvářích jak hráčů tak fandících rodičů. Na tomto turnaji nám výrazně pomohl hostující brankář Dominik Vašků z HC Chrudim za což mu patří poděkování. Nejvíce gólů pak vstřelili tradičně Kuba Muselík a Adam Holub.

Sestava: Vašků Dominik – Muselík Jakub, Holub Adam, Rada Ruda – Růžička  Tomáš, Troják Jan, Chlup Štěpán

Mladíci „B“ týmu Slovanu nastoupili v neděli na domácí půdě proti rivalovi z České Třebové. Od úvodního buly se rozhořela na ledě bitva o každý centimetr hrací plochy. Oba týmy bojovaly seč jim síly stačily a skóre se měnilo velmi pozvolna. Po závěrečné siréně se bohužel radoval soupeř, který zvítězil rozdílem jediné branky. Dalším soupeřem byl obávaný tým HC Pardubice. Naši borci nastoupili proti favorizovanému celku s hlavami vztyčenými a každou minutou dokazovali, že porazit lze každého. Opět nechyběla bojovnost, nasazení, potřebná kombinace i efektivní zakončení. Po zásluze to bylo družstvo Slovanu, které se  radovalo z jasného vítězství. Klukům patří poděkování za nasazení a rodičům za povzbuzování. Tentokrát nNebudeme vyzdvihovat jednotlivce, za opravdu pěkné výkony si pochvalu zaslouží celý tým.

Sestava: Marossy Richard – Voráč  Kamil, Kakiš David, Kukrle Štěpán – Sekáč Radim, Schober Marek, Palla Lukáš