Čtvrtek 22. Říjen
Moravská Třebová
°C

Víkendové zápasy mládeže

Víkendové zápasy mládeže

Výsledky: pátek 14. prosince

Regionální liga juniorů

HC Dvůr Králové n. Labem – HC Slovan Moravská Třebová 3:2

 

Výsledky: sobota 15. prosince

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Loko Česká Třebová 5:8 (1:5, 1:3, 3:0)

Mladší žáci (ročník 2007) mají za sebou poslední domácí utkání v kalendářním roce a v dobrém na něj vzpomínat nebudou. Vinou nemocí a zranění jsme nastoupili v nejmenším možném počtu. Úvod utkání nevypadal špatně. Kluci se ujali vedení, ale soupeř odpověděl pětigólovou smrští. V druhé třetině své vedení hosté ještě navýšili. Přestávka hráčům pomohla, důrazná promluva v šatně kluky uklidnila a opět začali hrát svou hru. Ve třetí třetině si jim podařilo stáhnout náskok soupeře na přijatelný výsledek.

Branky a nahrávky: 3. Prokop Vojtěch, 39. Haas Jan, 52. Burda Adam, 57. Marek Lukáš (Sekáč Radim, Burda Adam), 60. Burda David

Sestava: Kostík Vít – Beneš Lukáš, Burda Adam, Marek Lukáš, Prokop Vojtěch – Burda David, Haas Jan, Holub Adam, Kadidlo Radim, Sekáč Radim, Vícha Jiří

HC Chotěboř – HC Slovan Moravská Třebová „B“ 1:15

Mladší žáci ročníku 2008 předvedli zatím nejlepší výkon sezóny a porazili Chotěboř na jejím hřišti vysoko 1:15.

Sestava: Adam Zavoral (G),  Štěpán Pospíšil (G), Jan Košťál, Daniel Kapl, Jan Jelínek, Jaromír Parolek, Samuel Šejnoha, Filip Klodner, Matěj Pokorný, Ondřej Němeček, Teodor Leier, Jáchym Sekáč, Adam Svozil, Jiří Parolek, Jaromír Parolek, Jakub Muselík

Branky a nahrávky: 5:04 Jáchym Sekáč, 9:49 Petr Daneš (Jáchym Sekáč), 12:06 Jakub Muselík, 13:10 Adam Svozil, 19:12 Samuel Šejnoha, 24:26 Jaromír Parolek, 33:05 Jaromír Parolek (Teodor Leier), 33:34 Jakub Muselík (Teodor Leier), 33:46 Filip Klodner (Petr Daneš), 35:24 Petr Daneš, 36:31 Adam Svozil (Samuel Šejnoha), 36:41 Teodor Leier (Jaromír Parolek), 38:07 Jaromír Parolek (Teodor Leier), 51:21 Daniel Kapl (Teodor Leier), 57:20 Petr Daneš

Liga starších žáků „D“ 2005-2006

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Loko Česká Třebová 5:3 (3:2, 0:0, 2:1)

Zápasy s Českou Třebovou bývají tradičně vyrovnané až do samého závěru. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Šťastnější byli v závěru borci Slovanu. Hlavní rozhodčí jednu branku málem přehlédnul, naštěstí si nechal poradit od čárových arbitrů. Celkové vítězství jsme potvrdili až na konci utkání. Klid do našich řad přinesl až gól z 52. minuty při našem oslabení.

Branky a nahrávky: 2. Vilém Karal (Marek Hradil), 10. Lukáš Maurer (Matyáš Wölfel), 18. Filip Hejátko (Matyáš Wölfel), 43. Lukáš Maurer, 52. Lukáš Maurer

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3

Sestava: Filip Odehnal, František Janda – Martin Křička, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Martin Souček, Filip Hejátko, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Viktor Vostal, Marek Peškar

Regionální liga juniorů

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Polička 5:4 (SN)

 

Výsledky: neděle 16. prosince

Mini hokej ročník 2009

Hráči „A“ týmu nastoupili v neděli na domácím ledě k poslednímu utkání v tomto roce a současně poslednímu v minihokeji vůbec. Od nového roku přecházíme na celou plochu. Prvním soupeřem byl houževnatý celek HC Polička. Naši hráči nezachytili nástup soupeře a po první třetině prohrávali o tři branky. Důrazné promluva trenéra o přestávce zavelela k obratu a naši kluci zápas otočili ve svůj prospěch. Velkou zásluhu na výkonu má také podpora fandících rodičů. Soupeř za obě zbylé třetiny nevstřelil ani jednu branku a proto jsme se mohli těšit z vítězství i předvedené hry. Ve druhém zápase nás čekalo družstvo z Lanškrouna. Na soupeře jsme nastoupili s potřebným důrazem a velmi brzy jsme si vybudovali pohodlný náskok. Dařila se kombinace, a proto si góly připsali téměř všichni naši hráči. Na závěrečnou třetinu jsme soupeři půjčili našeho brankáře Ríšu, který se měl co otáčet. Jasné vítězství bylo pěknou tečkou za letošním ročníkem.

Sestava: Richard Marossy – Muselík Jakub, Holub Adam, Nečas Tomáš – Růžička Tomáš, Troják Jan, Chlup Štěpán

Hráči „B“ týmu nastoupili v neděli v Litomyšli v prvním zápase proti domácímu mužstvu. Hned od úvodního vhazování se na ledě rozhořela bitva o každý metr plochy. Soupeř, který nastoupil ve třech formacích, se ujal vedení jako první. Naši borci se nevzdávali a úspěšně stav dotahovali. Dařila se kombinace i obranná hra, trápila nás však koncovka a šikovný brankář soupeře. Byli to právě domácí, kteří se po závěrečném hvizdu radovali z vítězství o ten pověstný jeden gól. Ve druhém zápase nás čekal nejlepší tým naší ligy a to Dynamo Pardubice. Pověstná lajna Rohlík, Kovář, Sekyra začala brzy úřadovat a je fér přiznat, že v tomto zápase to byla jasná záležitost a to i přes bojovnost našich kluků. Bylo to jasné a jednoznačné vítězství pro vyspělé družstvo z Pardubic. Je třeba dodat, že vlivem nemocí nás doplnili mladší kluci Honzík Dirbák a Kuba Šebela, kteří bojovali se vší vervou, za což jim patří velké poděkování.

Sestava: Červinková Zuzana – Voráč Kamil, Kakiš David, Dirbák Jan – Sekáč Radim, Šebela Jakub, Kukrle Štěpán

Minihokej ročník 2012

V neděli 16. prosince 2018 se malí hokejisté Slovanu (ročník 2012 a 2013) zúčastnili hokejového miniturnaje v České Třebové. Našimi soupeři byli hráči z České Třebové a Chocně. Borcům Slovanu se za velké podpory povzbuzujících rodičů podařilo oba soupeře porazit. Už se těšíme na lednový turnaj.

Sestava: Rebel J., Belej M., Tajovský V., Mlčoch Š., Halouska J., Roche W., Němeček J., Šmejdíř J., Kavanová A., Kaplová M., Daneš L., Jarolím A., Šulc D., Navrátil D., Kovář L.

Regionální liga dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – SK Horácká Slavia Třebíč 1:8

Published by Václav Dokoupil