Pátek 1. Březen
Moravská Třebová
°C

Shrnutí výsledků mládeže – třetí lednový týden

Shrnutí výsledků mládeže – třetí lednový týden

Výsledky: sobota 18. ledna

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)

Mladší žáci Slovanu si připsali další výhru. Tentokrát nad týmem z Hlinska a byl to velký boj až do poslední minuty. Od začátku se hrál oboustranně rychlý hokej, soupeř byl důraznější v osobních soubojích, i přesto jsme byli nebezpečnějším týmem. Naše šance však dlouho končily na hostujícím brankáři. V úvodu druhé části se hosté dostali do dvoubrankového vedení. To rozproudilo hlinecké rodiče, kteří začali velmi hlasitě podporovat svůj tým. Třebovští se nenechali zahanbit a na stadionu byla ta pravá hokejová atmosféra. Naši kluci si snahy rodičů všimli a odměnili se jim tím nejlepším způsobem. V polovině utkání vsítili svou první branku a za další tři minuty dokonce vedli. Třetí třetina přinesla boj o každý metr, v kterém se nám nejdřív podařilo využít přesilovku a odskočit na dvě branky. V závěru hosté snížili na rozdíl jedné branky, ale do další šance už kluci soupeře nepustili a navíc po závaru v útočné třetině přidali pojistku na vítězství ve formě pátého gólu.

Branky a nahrávky: 31. Burda David (Burda Adam), 33. Kadidlo Radim (Beneš Lukáš), 34. Burda Adam (Burda David), 45. Prokop Vojtěch, 60. Burda David (Beneš Lukáš)

Průběh utkání:  0:2, 4:2, 4:3, 5:3

Sestava: Draessler Jan – Bumbálek Teodor, Burda Adam, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch – Beneš Lukáš, Burda David, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Vícha Jiří, Žouželka Vít

Liga starších žáků „D“ 2005-2006

HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko 9:1 (0:0, 4:1, 5:0)

Sobotní zápas s Hlinskem se odehrál v domácím prostředí až v podvečerních hodinách. První třetina byla vyrovnaná a skončila bez branek. Ve druhém dějství jsme začali získávat herní převahu, čehož jsme dokonale využili v podobě branek v přesilovkách i ve vlastním oslabení. Rychlé tempo jsme udrželi až do konce, čemuž odpovídá i konečná výhra 9:1.

Branky a nahrávky: 23. Martin Souček (Lukáš Maurer), 28. Lukáš Maurer (Marek Hradil), 31. Martin Souček (Lukáš Maurer), 35. Martin Křička (Martin Šudoma, Lukáš Maurer), 45. Martin Křička (Martin Šudoma, Lukáš Maurer), 49. Martin Křička (Martin Šudoma, Lukáš Maurer), 51. Filip Hejátko (Martin Šudoma), 57. Roland Strauss (Martin Šudoma), 60. Lukáš Maurer (Martin Souček)

Průběh utkání: 4:0, 4:1, 9:1

Sestava: Filip Odehnal – Martin Křička, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Martin Souček, Filip Hejátko, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Martin Šudoma, Viktor Vostal

Regionální liga juniorů

HC Náchod – HC Slovan Moravská Třebová 6:4

Regionální liga dorostu

HC Lomnice nad Popelkou – HC Slovan Moravská Třebová 9:0

 

Výsledky: neděle 20. ledna

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

TJ Lanškroun – HC Slovan Moravská Třebová 0:18 (0:6, 0:8, 0:4)

Víkendový dvojzápas zavedl mladší žáky do nedalekého Lanškrouna. Soupeř se nachází na posledním místě a podle toho vypadal i zápas, který se odehrál plně pod naší kontrolou. Vždyť Honza v naší brance čelil jen jedné střele a Vítek si připsal čtyři zákroky, pět střel soupeře naši gólmani zneškodnili a poprvé v sezoně udrželi čisté konto. To naši hráči si zase s chutí zastříleli. Chvíli to trvalo, než se prosadili, ale potom se spustil brankostroj, který zastavil až konec utkání. Už od druhé třetiny došlo ke změnám v sestavě, které měly kluky trochu rozhodit a velký apel od trenéra, který vyzýval ke zvýšené intenzitě přihrávek. To hráči dokázali naplnit a většina dalších branek padla po povedených kombinacích v útočné třetině. Spoustu šancí naši hráči ještě nevyužili i tak si připsali letošní nejvyšší vítězství.

Branky a nahrávky: 7. Marek Lukáš (Prokop Vojtěch), 10. Prokop Vojtěch11. Burda Adam, 12. Burda David (Burda Adam), 16. Burda Adam (Burda David), 16. Prokop Vojtěch, 24. Burda David (Burda Adam), 26. Burda Adam (Burda David), 27. Prokop Vojtěch (Beneš Lukáš, Hodáň Dominik), 28. Prokop Vojtěch (Kadidlo Radim), 29. Hodáň Dominik (Burda Adam), 35. Burda Adam (Hodáň Dominik), 38. Prokop Vojtěch, 39. Burda David (Burda Adam), 47. Kadidlo Radim, 49. Burda David, 54. Vícha Jiří (Kadidlo Radim), 59. Vícha Jiří (Prokop Vojtěch)

Průběh utkání: 0:18

Sestava: Draessler Jan (od 30 min. Kostík Vít) – Beneš Lukáš, Bumbálek Teodor, Burda Adam, Burda David, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch, Vícha Jiří, Žouželka Vít

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Slovan Moravská Třebová „B“ – Stadion Nový Bydžov 14:2

Liga starších žáků „D“ 2005-2006

TJ Lanškroun – HC Slovan Moravská Třebová 7:4 (3:1, 4:3, 0:0)

Za nedělním zápasem jsme vyjeli do Lanškrouna. Zápas byl od začátku rychlý a vyrovnaný. Bohužel pro nás hráči soupeře využili naše chyby ve svůj prospěch. Navíc jsme 6x nedokázali využít naše samostatné úniky na soupeřovu bránu a zápas tak smolně prohráli 7:4.

Branky a nahrávky: 5. Lukáš Maurer, 22. Lukáš Maurer, 23. Lukáš Maurer, 29. Lukáš Maurer,

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 7:4

Sestava: Filip Odehnal – Martin Křička, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Martin Souček, Filip Hejátko, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Martin Šudoma, Viktor Vostal

Regionální liga dorostu

HC Dukla Jihlava „B“ – HC Slovan Moravská Třebová 14:0

Published by Václav Dokoupil