Úterý 25. Únor
Moravská Třebová
°C

Shrnutí výsledků mládeže – druhý březnový víkend

Shrnutí výsledků mládeže – druhý březnový víkend

Výsledky: pátek 8. března

Meziokresní přebor Pardubického kraje

HC Spartak Polička – HC Slovan Moravská Třebová „B“ 4:1

 

Výsledky: sobota 9. března

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Slovan Moravská Třebová „B“ – SKLH Žďár nad Sázavou 6:3

HC Litomyšl – HC Slovan Moravská Třebová 0:19  (0:10, 0:4, 0:5)

Mladší žáci mají za sebou další utkání a opět se jim střelecky dařilo. Okresního rivala z Litomyšle na jeho ledě deklasovali rozdílem třídy. Podobně jako Choceň v minulém kole nemohli domácí nastoupit v nejsilnějším složení a od začátku tak tahali za kratší konec. Od úvodního hvizdu se hrálo především před brankou domácích a po patnácti minutách hry náš tým vedl už desetibrankovým rozdílem. Po zbytek utkání trenér míchal sestavou, aby si všichni hráči vyzkoušeli všechny posty a tím trochu snížil naši útočnou aktivitu. Přesto jsme přidali ještě devět branek a utkání dovedli k jednoznačné výhře. O druhou nulu našeho týmu v řadě se postaral Honza Draessler, který dokázal, v pro něj obtížném utkání, kdy na něj šlo minimum střel, udržet koncentraci a všechny pokusy domácích zastavit před brankovou čárou.

Branky a nahrávky: Burda David 5x, Burda Adam 3x, Haas Jan 3x, Prokop Vojtěch 3x, Kadidlo Radim 2x, Kašický Matěj 2x, Vícha Jiří 1x

Průběh utkání: 0:19

Sestava: Draessler Jan – Burda Adam, Burda David, Haas Jan, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch, Vícha Jiří, Žouželka Vít

Liga starších žáků „B“ 2005-2006

HC Litomyšl – HC Slovan Moravská Třebová 0:11 (0:2, 0:6, 0:3)

V sobotu 9. března jsme vyjeli za zápasem do Litomyšle. Litomyšl je v tabulce na posledním místě, tak jsme doufali ve výhru. Klukům se zápas vydařil a soupeři nedovolili moc často vystřelit na bránu. Za stavu 0:9, trenér kompletně přeházel sestavu a dovolil klukům vyměnit si posty, takže útočníci šli do obrany a obránci do útoku. Vydařené výkony přinesly zaslouženou výhru 0:11.

Branky a nahrávky: 10. Lukáš Maurer, 18. Lukáš Maurer (Viktor Vostal, Martin Pešta), 21. Lukáš Maurer (Martin Šudoma), 21. Martin Šudoma (Lukáš Maurer), 34. Martin Šudoma (Marek Šimek), 35. Roland Strauss (Martin Souček), 36. Lukáš Maurer (Martin Pešta), 37. Martin Souček (Martin Šudoma), 50. Matyáš Wölfel (Roland Strauss), 56. Lukáš Maurer, 59. Martin Šudoma (Vilém Karal)

Průběh utkání: 0:11

Sestava: Filip Odehnal, František Janda – Martin Křička, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Martin Souček, Filip Hejátko, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Viktor Vostal, Martin Šudoma

Regionální liga dorostu

HC Wikov Hronov – HC Slovan Moravská Třebová 14:0

 

Výsledky: neděle 10. března

Krajská liga přípravek

Hráči Slovanu nastoupili v neděli 10. března na domácím stadionu k poslednímu utkání proti HC Spartaku Choceň. Našim cílem bylo ukončit sezónu vítězstvím a naši kluci se do soupeře opřeli hned od úvodního buly. Soupeře jsme aktivním vstupem zaskočili a díky tomu bylo možné vidět pěkný rychlý hokej plný bojovného nasazení. Skóre se měnilo pozvolna na obou stranách. Ve stejném duchu probíhala i druhá třetina, kdy úřadovali na obou stranách především brankáři. Našemu týmu se nepodařilo využít ani jedno trestné střílení. Ve třetí třetině jsme díky pěkným individuálním akcím odskočili do relativně pohodlného náskoku. Po závěrečném hvizdu se zaslouženě radovali mladí hokejisté Slovanu. Nejvíce gólů nastřílel Kuba Muselík.

Slova trenéra: Dovolím si jen v krátkosti shrnout druhou polovinu sezóny, kdy jsme od 1. ledna začali s hrou na celou ledovou plochu. Z osmi odehraných zápasů jsme prohráli dva což je pěkný úspěch a naši kluci zaslouží pochvalu. Před sebou máme ještě dva menší turnaje v Hlinsku a Chrudimi, na kterých zabojujeme o co nejlepší umístění.

Sestava: Marossy Richard – Troják Jan, Holub Adam, Voráč Kamil, Muselík Jakub, Růžička Tomáš, Kukrle Štěpán, Chlup Štěpán, Červinková Zuzana, Schober Marek, Palla Lukáš, Sekáč Radim, Rada Ruda

Regionální liga dorostu

HC Dynamo Pardubice „B“ – HC Slovan Moravská Třebová 5:2

Published by Václav Dokoupil