Pondělí 27. Září
Moravská Třebová
°C

Víkendové výsledky mládeže

Víkendové výsledky mládeže

Výsledky: pátek 1. března

Regionální liga dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – SK Horácká Slavia Třebíč 2:4

 

Výsledky: sobota 2. března

Meziokresní přebor Pardubického kraje

HC Slovan Moravská Třebová „B“ – HC Spartak Polička 5:4 P

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

HC Slovan Moravská Třebová „B“ – HC Skuteč 9:2

HC Dynamo Pardubice – HC Slovan Moravská Třebová 9:8 (3:1, 3:3, 3:4)

Mladší žáci ročníku 2007 sehráli o víkendu dvě utkání. V prvním zápase nás čekal lídr tabulky z Pardubic.  Domácí na nás v úvodu vlétli a rychle se ujali vedení, které v průběhu první třetiny ještě navýšili. Z naší strany se ujala jediná akce, kdy David Burda proměnil svůj nájezd necelou sekundu před koncem třetiny. První polovina druhé části patřila domácím, kdy nám utekli na rozdíl pěti branek. Od té doby naši kluci předvedli velkou stíhací jízdu, kdy se dokázali velkou bojovností a zlepšenou hrou na puku dostat na rozdíl jedné branky. K vyrovnání nám chyběly centimetry, když jsme nedokázali poslat puk do poloprázdné branky. Soupeř odpověděl rychlým kontrem a odskočil na dvě branky. Poté se do konce utkání trefili oba týmy dvakrát a domácí si tak připsali další výhru. Po utkání kluci byli zklamaní, protože k zisku bodu měli blízko. I přes prohru byli od trenéra pochváleni, neboť na ledě nechali všechny síly a bojovali až do konce utkání. Poděkování patří devítkám Adamovi H. a Radimovi S., kteří nám vypomohli a byli platnými členy našeho týmu.

Branky a nahrávky: 20. Burda David (Burda Adam), 33. Burda Adam (Burda David), 36. Kadidlo Radim (Burda David), 37. Burda Adam, 42. Holub Adam (Smola Vojtěch), 47. Burda David, 56. Burda Adam

Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:5, 8:5, 8:6, 9:6, 9:7

Sestava: Draessler Jan (od 31 Kostík Vít) – Beneš Lukáš, Burda Adam, Burda David, Haas Jan, Holub Adam, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Sekáč Radim, Smola Vojtěch, Vícha Jiří, Žouželka Vít

Liga starších žáků „B“ 2005-2006

HC Dynamo Pardubice – HC Slovan Moravská Třebová 13:2 (3:0, 6:0, 4:2)

Sobotní zápas starších žáků se odehrál v Pardubicích. Naši naivní hru soupeř potrestal sérií vstřelených gólů. Laxní zakončení končilo ve výstroji gólmana nebo mimo soupeřovu branku.

Branky a nahrávky: 43. Vojtěch Prokop (Martin Šudoma), 48. Lukáš Maurer (Martin Šudoma)

Průběh utkání: 9:0, 9:2, 13:2

Sestava: František Janda – Vojtěch Prokop, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Viktor Vostal, Martin Šudoma

Regionální liga juniorů

HC Lomnice nad Popelkou – HC Slovan Moravská Třebová 3:0

Regionální liga dorostu

HC Slovan Moravská Třebová – HC Dukla Jihlava „B“ 1:9

 

Výsledky: neděle 3. března

Krajská liga přípravek Pardubického kraje

Hráči Slovanu nastoupili v neděli 3. března na ledě soupeře v Hlinsku. Po krátkém počátečním tlaku domácích navázali na dobrý a bojovný výkon z minulého utkání a postupně přebrali otěže zápasu do svých rukou. A byli to právě třebovští, kteří zaslouženě vstřelili první gól. Následovalo poměrně dlouhé „bezgólové“ období, kdy se i přes řadu šancí a několik trestných nájezdů nedařilo překonat gólmana soupeře. Stejně na tom byl i tým soupeře, takže naše brankářka Zuzka držela svými úspěšnými zákroky čisté konto. Naši hráči měli i nadále na hřišti převahu, ale pojistku v podobě druhé vstřelené branky se stále přidat nedařilo. A tak podle pravidla „nedáš – dostaneš“ soupeř rychlým brejkem srovnal skóre utkání. Třebovští se však nenechali zlomit, nadále bojovali a díky útočné hře dvěma góly během jedné minuty v podstatě rozhodli zápas. Postupně přidali další branky, a nakonec se Adamovi Holubovi povedl i hattrick. Pochvalu zaslouží výkon Kuby Šebely, kterého byl doslova celý led, a domácí hráči jej často dokázali oddělit od puku jen za cenu nedovolených zákroků. Borci Slovanu se nakonec radovali z dalšího zaslouženého vítězství.

Sestava: Červinková Zuzana – Troják Jan, Holub Adam, Voráč Kamil, Muselík Jakub, Růžička Tomáš, Kukrle Štěpán, Schober Marek, Palla Lukáš, Šebela Jakub, Zecha Jaroslav, Sekáč Radim

Liga mladších žáků „D“ 2007-2008

SK Žamberk – HC Slovan Moravská Třebová „B“ 7:10

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Choceň 21:0  (4:0, 5:0, 12:0)

Druhé víkendové utkání sehráli mladší žáci ročníku 2007 na domácím ledě s Chocní, která se nachází na opačném konci tabulky. Od úvodního hvizdu bylo na ledě poznat, komu bude patřit toto utkání. Naši kluci si ponechali bojovnost i nasazení ze zápasu s Pardubicemi a od začátku svého soupeře přehrávali. V zápase tak padla spousta branek a hodně příležitostí ještě naši hráči nevyužili. V utkání jsme hráli čtyři přesilovky a všechny jsme úspěšně využili. Měli jsme dva vyloučené a v oslabení jsme skórovali třikrát. Naši gólmani nedovolili soupeři skórovat a připsali si druhou nulu v soutěži.

Branky: Burda David 6x, Prokop Vojtěch 6x, Burda Adam 3x, Haas Jan2x, Beneš Lukáš, Vícha Jiří, Kadidlo Radim, Smola Vojtěch

Průběh utkání:  21:0

Sestava: Kostík Vít (od 30 Draessler Jan) – Beneš Lukáš, Burda Adam, Burda David, Haas Jan, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch, Vícha Jiří, Žouželka Vít

Liga starších žáků „B“ 2005-2006

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Choceň 5:5

K nedělnímu zápasu jsme v porovnání se sobotou přistoupili o něco důsledněji a tak skončil remízou. Zápas byl rychlý, soupeř nás tlačil fyzickou hrou a hráčům ke konci postupně docházely síly. Borci Slovanu však vysoké tempo utkání ustáli a vyrovnávací gól vstřelili v poslední minutě.

Branky a nahrávky: 9. Marek Šimek (Vilém Karal), 11. Viktor Vostal (Matyáš Wölfel), 15. Martin Šudoma (Matyáš Wölfel, Marek Šimek), 42. Viktor Vostal (Roland Strauss), 60. Marek Šimek (Martin Šudoma, Lukáš Maurer)

Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3, 4:5, 5:5

Sestava: František Janda, Filip Odehnal – Lukáš Maurer, Martin Pešta, Martin Souček, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Viktor Vostal, Martin Šudoma

Published by Václav Dokoupil