HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – HC HLINSKO 11:1

HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – HC HLINSKO HORSES

11:1

(3:0; 6:1; 2:0)

Na zimní stadion v Moravské Třebové zavítal 3. tým tabulky – Hlinsko.
Domácí předvedli od začátku zápasu velkou vůli po vítězství a skvělou předvedenou hrou uhájili svou dosavadní domácí “neporazitelnost”. Po třetinách 3:0, 6:1 a 2:0 , zvítězili vysoko 11:1 !

Hodnocení zápasu slovy trenéra Igora Čikla: ,,Kluci odehráli nejlepší zápas sezony. Silného soupeře jsme deklasovali 11:1, byla to krásná kombinační hra, vycházela nám i koncovka. Děkujeme všem našim fanouškům za podporu a těšíme se na další zápasy. Chceme pokračovat ve vítězné šňůře, proto všechny fanoušky zvu na nedělní zápas do Světlé. Přijeďte nás podpořit!“

Hodnocení utkání slovy 4-gólového střelce Vojtěcha Augustina: ,,Chtěl bych pochválit kluky za dnešní výkon, zápas nám celkově sedl a na co jsme sáhli,
to vyšlo. Děkuji také fanouškům, kteří vytvořili opět skvělou atmosféru.

Hodnocení lídra produktivity soutěže Tomáše Langra: ,,Jsem rád, že jsme utkání zvládli takhle dobře. Důležitá byla 1.třetina a vstup do 2.třetiny. Díky výborným fanouškům jsme přidali ještě další góly a zaslouženě vyhráli.“

Branky: Augustin (Pavlovský, Čikl), Janků (Langr), Langr (Kavan, Janků), Langr (Janků), Langr (Augustin), Augustin (Pavlovský), Kavan (Langr, Marek), Adolf (Pavlovský), Augustin (Marek, Čikl), Marek, Augustin (Čikl).