°C

Shrnutí výsledků mládeže – třetí říjnový víkend

Junioři, sk. G

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Slovan Moravská Třebová 6:4 1:1, 3:1, 2:2)

Branky: 15. Pavel Hlavatý (Pavel Meluzin), 21. František Taran (Pavel Meluzin), 41. Adam Sekáč (Pavel Meluzin), 60. František Taran (Martin Matyáš)

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 6:3, 6:4

Sestava: Cyril Zdražil – Adam Sekáč, Vojtěch Krejčí, Zbyněk Laštůvka, Martin Matyáš, Vojtěch Šedý, Pavel Hlavatý, Tomáš Mlčoch, Tomáš Faltejsek, Patrik Procházka, František Taran, Jan Žouželka, Pavel Meluzin, Matěj Myslikovjan

Mladší žáci, „D“ sk. 12

HC Chrudim – HC Slovan Moravská Třebová 5:6  (2:1, 1:3, 2:2)

Mladší žáci ročníku 2007 odehráli poslední zápas prvního kola a byla to bitva od první do poslední minuty se šťastným koncem pro naše hráče. V první třetině nás soupeř přehrával, ale Vítek v brance měl svůj den a několikrát zneškodnil gólové střely domácích. V druhé části byl silnější na puku náš tým, hráči se začali dostávat do šancí a do konce třetiny otočili skóre ve svůj prospěch. Třetí třetina byla vyrovnaná jak ve hře, tak v počtu vstřelených branek a po šedesáti minutách tak naši kluci mohli slavit těsnou výhru 5:6.

Branky: 20. Kadidlo Radim, 24. Kašický Matěj, 32. Kadidlo Radim, 35. Haas Jan, 44. Prokop Vojtěch, 56. Kadidlo Radim

Průběh utkání:  2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:6, 5:4

Sestava: Kostík Vít – Beneš Lukáš, Bumbálek Teo, Haas Jan, Chlup Štěpán, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch, Troják Jan

HC Choceň – HC Slovan Moravská Třebová 0:18  (0:6, 0:6, 0:6)

Mladší žáci ročníku 2007 vstoupili do odvety nejlepším možným způsobem, a to vysokou výhrou nad Chocní. V utkání jsme jasně dominovali a výsledek plně odpovídá dění na ledě. K utkání jen pár dodatků. Radim Kadidlo vstřelil druhý vítězný gól v řadě. S Chrudimí v 56 minutě a v tomto utkání už v minutě první. Honza Draessler vychytal naši první nulu v letošní sezoně, když udržel koncentraci po celou dobu utkání a dokázal si poradit s občasnými pokusy domácích. Mates Kašický vstřelil svůj první hattrick v mladších žácích. Branku v utkání vstřelilo osm hráčů z deseti, kteří nastoupili do utkání. A nakonec bodový přísun Vojty Prokopa, který si v tomto zápase připsal patnáct kanadských bodů za pět gólu a deset asistencí.

Branky: Prokop Vojtěch 5x, Kadidlo Radim 3x, Kašický Matěj 3x, Beneš Lukáš 2x,Hodáň Dominik 2x, Bumbálek Teo, Marek Lukáš, Vícha Jiří

Průběh utkání:  0:18

Sestava: Draessler Jan – Beneš Lukáš, Bumbálek Teo, Haas Jan, Hodáň Dominik, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch, Vícha Jiří

Mladší žáci, „D“ sk. 25

Hokejový klub Čáslav – HC Slovan Moravská Třebová 3:24 (0:6, 3:10, 0:8)

Branky: 4. Jaromír Parolek, 5. Jáchym Sekáč, 6. Jaromír Parolek (Adam Svozil), 8. Teodor Leier, 11. Filip Klodner (Jaromír Parolek), 15. Petr Daneš, 21. Teodor Leier, 23. Jiří Parolek, 24. Jaromír Parolek, 24. Teodor Leier, 28. Petr Daneš, 35. Petr Daneš (Jáchym Sekáč), 35. Petr Daneš, 36. Jaromír Parolek (Teodor Leier), 37. Filip Klodner, 39. Jiří Parolek, 41. Jáchym Sekáč, 42. Filip Klodner (Petr Daneš), 46. Jiří Parolek (Petr Daneš), 47. Vlastimil Antošovský, 53. Matěj Pokorný, 57. Jáchym Sekáč, 60. Jaromír Parolek (Teodor Leier)

Průběh utkání:  0:7, 1:7, 1:11, 3:11, 3:24

Sestava: Vít Kostík – Vlastimil Antošovský, Jáchym Sekáč, Jan Jelínek, Samuel Šejnoha, Adam Svozil – Matěj Pokorný, Teodor Leier, Filip Klodner, Petr Daneš, Jiří Parolek, Jaromír Parolek

HC Světlá nad Sázavou – HC Slovan Moravská Třebová 3:6 (1:1, 0:5, 2:0)

Branky: 8. Adam Svozil (Jaromír Parolek), 24. Jaromír Parolek, 31. Teodor Leier (Jáchym Sekáč), 32. Jaromír Parolek (Filip Klodner, Adam Svozil), 34. Jaromír Parolek, 40. Jáchym Sekáč (Jaromír Parolek)

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6, 3:6

Sestava: Jan Draessler – Vlastimil Antošovský, Jáchym Sekáč, Jan Jelínek, Adam Svozil – Matěj Pokorný, Miloslav Parolek, Teodor Leier, Filip Klodner, Petr Daneš, Jiří Parolek, Jakub Muselík, Jaromír Parolek

Starší žáci, „B“ sk. 12

HC Spartak Choceň – HC Slovan Moravská Třebová 3:6 (1:2, 1:1, 1:3)

Branky: 12. Martin Šudoma, 15. Matyáš Wölfel (Marek Peškar), 29. Viktor Vostal (Roland Strauss), 57. Lukáš Maurer, 59. Martin Šudoma (Martin Souček), 60. Marek Peškar (Roland Strauss)

Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:6

Sestava: František Janda, Filip Odehnal – Martin Křička, Lukáš Maurer, Martin Pešta, Marek Peškar, Martin Souček, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Roland Strauss, Marek Šimek, Viktor Vostal, Martin Šudoma

HC Chrudim – HC Slovan Moravská Třebová 3:12 (1:5, 1:4, 1:3)

Branky: 3. Marek Hradil (Lukáš Maurer), 5. Matyáš Wölfel, 9. Lukáš Maurer (Martin Šudoma), 18. Matyáš Wölfel (Martin Souček), 20. Martin Šudoma, 22. Lukáš Maurer (Marek Peškar), 22. Lukáš Maurer (Marek Peškar), 32. Lukáš Maurer (Viktor Vostalú, 36. Marek Šimek (Matyáš Wölfel), 49. Marek Peškar, 51. Marek Šimek (Martin Pešta), 57. Lukáš Maurer (Martin Pešta)

Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7, 2:7, 2:11, 3:11, 3:12

Sestava: František Janda – Lukáš Maurer, Martin Pešta, Marek Peškar, Martin Souček, Matyáš Wölfel, Marek Hradil, Vilém Karal, Roland Strauss, Marek Šimek, Viktor Vostal, Martin Šudoma