Čtvrtek 25. Duben

Shrnutí výsledků mládeže – žáci bodovali na ledě Litomyšle

Mladší žáci, „D“ sk. 12

HC Slovan Moravská Třebová – HC Litomyšl 7:6 (2:1, 2:3, 3:2)

Mladší žáci tentokrát v Rehau aréně hostili spojený tým Litomyšle a Lanškrouna. Do utkání jsme vstoupili dobře a po pěti minutách hry vedli 2:0. Soupeř ale postupně vyrovnal hru a to nejen na ledě ale i v počtu vstřelených branek. Do poslední části se tak šlo za vyrovnaného stavu. Poslední třetina naštěstí vyšla lépe našim klukům. Na naše tři vstřelené branky soupeř zareagoval až v samém závěru utkání, srovnat však už nedokázal. V utkání se opět objevil střelec hattricku, tentokrát to byl Honza Haas, jenž si připsal celkem čtyři úspěšné trefy.

Branky: 1. Haas Jan (Prokop Vojtěch), 5. Kadidlo Radim (Haas Jan), 27. Prokop Vojtěch (Kadidlo Radim), 35. Haas Jan (Kadidlo Radim), 47. Haas Jan (Kadidlo Radim, Prokop Vojtěch), 49. Prokop Vojtěch, 54. Haas Jan (Prokop Vojtěch)

Průběh utkání:  2:0, 2:3, 4:3, 4:4, 7:4, 7:6

Sestava: Draessler Jan (od 34 minuty Kostík Vít) – Bumbálek Teo, Haas Jan, Holub Adam, Kadidlo Radim, Kašický Matěj, Kakiš David, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch, Troják Jan, Vícha Jiří

Mladší žáci, „D“ sk. 25

SK Žamberk – HC Slovan Moravská Třebová 9:9 (2:2, 4:5, 3:2)

Branky: 18. Jiří Parolek, 19. Adam Svozil (Jiří Parolek), 25. Jáchym Sekáč (Petr Daneš), 28. Jaromír Parolek (Teodor Leier), 28. Jan Jelínek (Jaromír Parolek), 31. Jiří Parolek (Jaromír Parolek), 33. Jáchym Sekáč (Filip Klodner), 46. Jaromír Parolek (Jáchym Sekáč), 51. Vlastimil Antošovský (Jaromír Parolek)

Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:5, 5:5, 5:7, 6:7, 6:9, 9:9

Sestava: Štěpán pospíšil – Vlastimil Antošovský, Jáchym Sekáč, Jan Jelínek, Samuel Šejnoha, Adam Svozil – Teodor Leier, Filip Klodner, Petr Daneš, Jiří Parolek, Jakub Muselík, Jaromír Parolek