Pondělí 18. Listopad
Moravská Třebová
°C

Výkony mládeže v probíhající sezóně 2019/2020

Výkony mládeže v probíhající sezóně 2019/2020

Junioři, sk. G

HC Lanškroun – HC Slovan Moravská Třebová 6:2

HC Hlinsko – HC Slovan Moravská Třebová 6:3

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Polička 5:9

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:7

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun 0:4

HC Spartak Polička – HC Slovan Moravská Třebová 9:2

HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko 3:8

Mladší žáci, „D“ sk. 12

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Choceň 5:5

HC Litomyšl – HC Slovan Moravská Třebová 4:6

HC Slovan Moravská Třebová – HC DYNAMO PARDUBICE 5:14

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Slovan Moravská Třebová 11:5 (4:1, 4:3, 3:1)

Kategorie hráčů ročníku 2007 se od začátku sezony potýká s nedostatkem hráčů. Do čtvrtého utkání v sezóně museli nastoupit posíleni o tři hráče ročníku 2009, jednoho z r. 2008, navíc jeden z dvojice gólmanů šel do pole (Honza Draessler který si připsal asistenci na jedné vstřelené brance). Klukům nelze upřít snahu, ale vlivem absence některých hráčů bohužel výkony nejsou takové, jaké bychom si představovali.

Branky: 6. Prokop Vojtěch, 33. Haas Jan (Pokorný Matěj), 40. Kadidlo Radim (Prokop Vojtěch), 40. Kadidlo Radim (Draessler Jan), 41. Pokorný Matěj (Prokop Vojtěch, Kadidlo Radim)

Průběh utkání:  2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3, 8:5, 11:5

Sestava: Kostík Vít (od 40. Draessler Jan) – Draessler Jan, Haas Jan, Hodáň Dominik, Chlup Štěpán, Kadidlo Radim, Kakiš David, Pokorný Matěj, Prokop Vojtěch, Smola Vojtěch, Troják Jan

HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko 3:9  (0:4, 0:2, 3:3)

Ani v pátém zápase nedokázali mladší žáci zabodovat a soupeř si připsal vysokou výhru. Od začátku utkání nás trápilo zakončení, v první třetině jsme byli lepším týmem, ale zatímco náš tým se nedokázal prosadit, soupeř využil čtyř nájezdů k rozhodujícímu náskoku. Prosadit se našim hráčům podařilo až v poslední třetině.

Branky: 51. Prokop Vojtěch, 52. Kašický Matěj, 54. Beneš Lukáš

Průběh utkání:  0:9, 3:9

Sestava: Kostík Vít (od 20. Draessler Jan) – Beneš Lukáš, Haas Jan, Hodáň Dominik, Holub Adam, Kadidlo Radim, Kakiš David, Kašický Matěj, Marek Lukáš, Pokorný Matěj, Prokop Vojtěch, Sekáč Radim, Smola Vojtěch, Troják Jan

Mladší žáci, „D“ sk. 25

HC Slovan Moravská Třebová – Hokejový klub Čáslav 20:1

HC Slovan Moravská Třebová – SK Žamberk 12:13

HC Spartak Polička – HC Slovan Moravská Třebová 5:11

HC Slovan Moravská Třebová – HC Chotěboř 12:3

HC Skuteč – HC Slovan Moravská Třebová 14:3

HC Slovan Moravská Třebová – Jiskra Humpolec 4:5

Starší žáci, „B“ sk. 12

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Choceň 11:3

TJ Lanškroun – HC Slovan Moravská Třebová 7:2

HC Slovan Moravská Třebová – HC DYNAMO PARDUBICE 4:11

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Slovan Moravská Třebová 9:4

HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko      16:7

Soutěž 5. tříd Pardubického kraje M42

HC Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun 15:4

Published by Václav Dokoupil