Středa 27. Květen
Moravská Třebová
°C

Výhra v Lanškrouně

Výhra v Lanškrouně

TJ ORLI LANŠKROUN : HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

3 : 7

(0:1, 1:4, 2:2)

 

V neděli 24. 11. byl na programu zápas v Lanškrouně, kam zajíždělo naše mužstvo. Do zápasu moravskotřebovští vstoupili úspěšně a již po šesti minutách se ujali vedení 0:1! Další ofenzivní tlak byl ovšem uťat sérií vyloučení, která trvala od 10. minuty až do konce první třetiny. Domácí mužstvo se naštěstí neprosadilo a stav tak zůstal po první třetině 0:1.

Druhá třetina začala našim vstřeleným gólem a vedením o 2 branky, na což hosté reagovali a zkorigovali stav hry na 1:2. Následně se ale Moravské Třebové podařilo vstřelit další tři góly a do kabin hráči odcházeli za již příjemnějšího skóre 1:5.

Ve třetí třetině bojovný Lanškroun vytáhl drápky a podařilo se mu vsítit dvě branky, kterými se přiblížil na dostřel. Využitou dvojnásobnou přesilovkou se ale Moravská Třebová opět trhla a zápas dovedla do vítězného konečného skóre 3:7!

Poděkování opět patří divákům, kteří vytvořili hráčům domácí atmosféru! Ve středu 27.11. se od 18:30 naše mužstvo představí v Hlinsku a bude bojovat o další 3 body do mimořádně vyrovnané tabulky. Přijeďte hráče podpořit!

Ohlasy po utkání:

Hodnocení trenéra Igora Čikla: ,,Zápas s Lanškrounem měl být jasnou záležitostí. Opak byl ale pravdou! Důležité je, že bereme 3 body. Doufám, že jsme výhrou potěšili naše fanoušky, kteří nás přijeli podpořit!“

Hodnocení střelce hattricku Tomáše Langra: ,,V první třetině jsme se zbytečně nechali vylučovat. V oslabeních nás výborně podržel gólman. Dokázali jsme se herně zvednout, dát branky a dovést zápas do vítězného konce. Díky všem fanouškům, co nás přijeli podpořit!“

Branky: 25:16 Drlík (Marek), 45:24 Boruch (Pražák), 47:11 Holub (Vogel, Kužílek) – 5:43 Langr (Čikl), 23:44 Řehulka (Pěcha, Kudrna), 25:29 Langr (Cach), 26:04 Kudrna (Cach, Kavan), 34:01 Langr, 49:50 Faltus (Augustin, Čikl), 51:29 Kudrna (Faltus)

Střely na branku:

Rozhodčí: Škorpil – Kolář, Gregar

Počet diváků: 250

Sestava SLOVAN: Rochla – Kudrna, Blaháček, Hradil, Hučík, Janků, Pokorný – Langr, Faltus, Cach, Čikl, Řehulka, Augustin, Pěcha, Kavan

Sestava LANŠKROUN: Misiorz – Boruch, Pražák, Kužílek, Čada, Rozbroj, Štěpánek – Drlík, Holub, Marek, Vogel, Janík, Malý, Nastoupil, Pejcha, Řehák

Published by Lukáš Šišovský