Zasloužené 3 body

HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ : HC CHOTĚBOŘ

9 : 3

(2:1, 3:1, 4:1)

Po zlepšeném výkonu v Chrudimi, kdy Slovanu 3 body doslova “ulétly před nosem”, se dobrým výkonem doma proti Chotěboři konečně dočkal vítězství! Začátek utkání domácímu mužstvu náramně vyšel a po šesti minutách se dostalo do brzkého vedení 2:0! Z přečíslení dva na jednoho ovšem inkasovali hostí a po první třetině byl tedy stav 2:1.

Do druhé třetiny se Slovanu vstup opět podařil a již po minutě hry vsítil. Poté se podařeně sehrála i přesilová hra a skóre bylo 4:1! Hosté následně korigovali na 4:2, na což ale domácí dokázali odpovědět a tím pádem byl stav hry po druhé třetině 5:2.

Třetí třetinu se podařilo třebovským hráčům, k libosti fantastického domácího publika, nastřílet ještě další branky, čímž dovedli zápas k velice příjemnému skóre 9:3!

Znovu se sluší poděkovat fanouškům za skvěle vytvořenou atmosféru! V neděli 24.11. v 17:00 hod. náš tým zajíždí do nedalekého Lanškrouna, kde by si chtěl vybojovat opět 3 body. Všichni jsou srdečně zváni!

Ohlasy po utkání:

Hodnocení trenéra Igora Čikla: ,,Po zlepšeném výkonu v Chrudimi jsme zabrali i v domácím prostřední a porazili Chotěboř! Myslím si, že jsme byli po celý zápas lepším a hokejovějším mužstvem a výhra byla zcela zasloužená. Chceme pokračovat v dobrých výkonech a dotáhnout se na špici tabulky. Děkujeme divákům za podporu!“

Hodnocení kapitána Igora Čikla ml.: ,,Skvěle zvládnutý zápas. Jsem rád, že se nám podařilo dát hodně gólů a pobavit naše fanoušky, kterým je třeba poděkovat za perfektní atmosféru! Doufám, že v podobných výkonech budeme pokračovat a budeme úspěšní!“

Hodnocení zápasu domácího odchovance Vojtěcha Hučíka: ,,Soupeře jsme pustili k pár střelám, které dokázal výsledně proměnit třemi góly. První dvě třetiny jsme bojovali a usilovali o gólový náskok nad Chotěboři. Nakonec jsme ve třetí třetině soupeře přehráli a zajistili si tak gólový náskok i tříbodové vítězství na domácím ledě. Díky fanouškům za podporu!“

Branky: 4:33 Janků (Augustin, Čikl), 5:47 Marek (Řehulka, Kudrna), 20:50 Augustin (Pavlovský, Čikl), 26:07 Pavlovský (Augustin, Čikl), 32:19 Čikl (Augustin, Pavlovský), 48:52 Cach (Řehulka, Marek), 53:05 Čikl (Augustin), 54:04 Hradil (Kudrna, Faltus), 57:56 Marek (Řehulka, Štrbík) – 15:34 Hospodka (Mašek, Vantuch), 29:34 Činčila (Svoboda, Mašek), 51:14 Vlček

Střely na branku: 42 : 35

Rozhodčí: Vrba – Kolář, Pešková

Počet diváků: 286

Sestava SLOVAN: Turek, Rochla – Kudrna, Hradil, Janků, Hučík, Pokorný – Čikl, Augustin, Marek, Pavlovský, Řehulka, Cach, Fibrich, Jurča, Pěcha

Sestava CHOTĚBOŘ: Kulich, Novák – Jaroš, Kříž, Lacina, Ludvík, Mendl, Suchý – Mašek, Činčila, Hospodka, Vlček, Svoboda, Vantuch, Březina