Úterý 13. Duben
Moravská Třebová
°C

Semifinále – ohlasy

Semifinále – ohlasy

 

Pavel Kršňák – manažer týmu: ,,Vážení, určitě jsem se nechtěl vyjadřovat k této sérii zápasů. Zaprvé se to nikdy nedělalo a není to v „módě“. Ale náš soupeř Chotěboř potřeboval nějakým způsobem svoji frustraci dostat ze sebe ven. Vůbec nevadí, že skončili v základní skupině až na 8. místě. Ale proč? Kde jsou vaše sportovní výsledky za poslední 4 měsíce (4 roky) a teď hledáte chyby ve výsledku pouze u rozhodčích a hráčů soupeře. A ještě za to mohou diváci. Nevím jestli jsem na něco zapomněl, ale ten základ tam asi bude. Tak kluci začněte hledat chyby ve vlastním hnízdě.“

Igor Čikl (C): ,,Na začátek bych chtěl říct, že jsem hrdý na naše mužstvo, které čelilo hře Chotěboře, která hrála na hranici faulů a spíše než samotná hra je zajímalo, jak dohrávat naše hráče. Chápu, že to byla jejich jediná možnost, jak nás lze porazit, ale nemůžou se tedy divit, že jsme se museli této hře přizpůsobit! Náš tým, klub a fanoušci ukázali obrovskou morální sílu a boj jak na hřišti, tak v hledišti, jsme nakonec vyhráli a chci všem moc PODĚKOVAT! Chotěboři zbyly jen oči pro pláč a vzpomínka na stránce v Blesku! I vzhledem k urážkám na naši adresu přeji 3. místo Chocni!“

Vojtěch Augustin: ,,Série proti Chotěboři byla fyzicky velmi náročná. Soupeř předvedl spíše než hokejovost, tak velkou tvrdost a urputnost. Kdo si ale myslel, že přes Chotěboř nepřejdeme, tak PRD A DVA OŘECHY… Poděkovat chci klukům za bojovnost a nasazení a také fanouškům za skvělé výkony v hledišti.“

Martin Řehulka: ,,Semifinále se vším všudy tak, jak má být. Oba týmy si chtěly urvat boj o finále a soupeři tak nedarovaly nic zadarmo, a tomu také odpovídal stav série 2:2. Naši výhodou bylo, že se rozhodující zápas hrál právě u nás, kde pro nás byl hnacím motorem nejen náš chtíč a bojovnost, ale i velká podpora fanoušků, za což jim děkujeme. Byli jste skvělí!!! Chotěboř byla velice kvalitní tým a soupeř, který nám dával zabrat a jsem rád, že se to podařilo právě nám a my si zahrajeme finále, které pro mě to letos znamená už asi konec mé bohaté hokejové kariéry v Moravské Třebové!“

Tomáš Faltus (A): ,,Semifinále bylo pro nás dost náročné… Soupeř měl taktiku postavenou na výborně chytajícím brankáři Peškovi, produktivním Dvořákovi a hrou na hraně (podle mého vnímání někdy dost za hranou) na naše nejlepší hráče… Nás to zbrzdilo, ale nezastavilo na cestě do finále… My teď nesmíme řešit, co si o našem postupu myslí poražený soupeř, ale soustředit se na dalšího soupeře, kterým je Chrudim… První utkání hrajeme doma a bude důležité tuto výhodu přetavit v první bod… Přijďte se podívat a vytvořit atmosféru hodnou finále a buďte tak naším šestým hráčem, jako do teď… HC SLOVAN!!!“

Published by Lukáš Šišovský