První domácí vítězství

HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ : TJ LANŠKROUN
5 : 1

(3:0,2:0,0:1)

V neděli 27.9. v 17:00, byla v Rehau aréně zahájena nová sezóna 2020/2021 proti celku z nedalekého Lanškrouna.

Do úvodní třetiny nového ročníku vstoupili Slovanisté skvěle a hned ve druhé minutě se ujali vedení 1:0! Domácí v aktivitě pokračovali a odměnou za to jim bylo navýšení vedení po pohledné kombinaci v 9. minutě na 2:0 a využitá přesilová hra v 17. minutě (3:0)!

Druhou třetinu padly další dvě branky do sítě soupeře z Lanškrouna (ve 26. a 34. minutě). Nutno však podotknout, že velkou zásluhu na tom měl gólman Turek, který se blýskl v celém zápase nejedním skvělým zákrokem!

Třetí třetina byla poznamenána množstvím chyb domácích hráčů a dobrým pohybem hráčů lanškrounských. I proto se v 54. minutě také hosté dočkali radosti ze vstřelené branky. Konečný stav tedy 5:1!

Poděkování patří Všem fanouškům, kteří přišli i v této diskomfortní situaci hráče podpořit! Děkujeme!
Ve středu 30.9. pokračuje soutěž druhým kolem! Slovan se od 18:30 představí na ledě Chrudimi!

Ohlasy po utkání:
Hodnocení trenéra Čikla: ,,První zápas sezony byl z naší strany ne příliš kvalitní. Měli jsme moc zbytečně vyloučených hráčů, ani souhra jednotlivých formací nebyla moc kvalitní. Musíme tvrdě pracovat na práci v obranném pásmu, bylo tam spoustu chyb, které by lepší tým trestal, ale máme 3 body a to se počítá. Děkuji divákům, kteří nás v této těžké době přišli podpořit!“

Branky: 0:41  Haluza (Skopal, Rajnoha), 8:02 Langr (Faltus, Čikl), 16:58 Čikl (Langr, Janků), 25:36 Langr (Čikl, Marek), 33:40 Marek (Langr, Čikl) – 53:09 Pražák (Holub, Pejcha)

Rozhodčí: Kolář – Kopecký Jan, Kopecký Pavel

Sestava SLOVAN: Turek, Venouš – Janků, Kudrna, Dubovčí, Rajnoha, Plhal – Jurča, Čikl, Haluza, Marek, Skopal, Faltus, Langr, Cach, Fibrich, Máša

Sestava LANŠKROUN: Faltus, Šolc – Kužílek, Rozbroj, Macháček, Pražák, Moučka, Šlezingr, Paclík, Dohnal, Doležal, Krč, Markl, Marek, Holub, Blecha, Řehák, Pejcha