Slovan znovu nebodoval

HC CHOTĚBOŘ : HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

3 : 1

(0:0, 0:1, 3:0)

Moravskotřebovští hokejisté v neděli 11. 10. vyjeli před nucenou covidovou pauzou ke svému dalšímu utkání, do Chotěboře, přes níž se v loňské sezóně dostali do finále! Na zápas s nimi kvůli velké marodce pomoci pět šumperských juniorů.

Už začátek zápasu naznačil, že Chotěboř vsadí na četnou střelbu, což se také po celý zápas potvrzovalo. Po první třetině se šlo do kabin za nerozhodného bezbrankového stavu a to hlavně díky skvěle chytajícímu Vydrželovi.

Druhá třetina začala početní výhodou Slovanu, která se jim podařila hned po 20 sekundách využít. Poté Chotěboř zahájila dobývání naší branky a opět nutno konstatovat, že nebýt brankáře Vydržela, skóre by se jistě změnilo. Po dvou třetinách byl počet střel na branku 39:12 !!!

Závěrečná část, 41. minuta, nahozená 40. střela domácích, která šťastně skončila až v síti (1:1)! Ve 48. minutě se dostala Chotěboř po důrazu v předbrankovém prostoru do vedení 2:1! Slovan se marně dostával do šancí a když rozhodčí po nepřesném verdiktu uznal třetí branku domácím, bylo po nadějích na bodový zisk (3:1).

Nyní nás čeká minimálně 14-denní nucená přestávka. Snad se situace zlepší a budeme moci opět zaplnit stadiony!

Ohlasy po utkání:
Hodnocení trenéra Igora Čikla: ,,Poslední zápas před covidovou přestávkou mě opět zklamal. Přijeli jsme do Chotěboře sice s pěti juniory, nicméně náš výkon byl hrozný! Nebýt výborného brankáře Vydržela, odešli bychom s debaklem. Soupeř měl více jak 60 střel a byl zázrak, že jsme vedli po 2. třetině 1-0. Doufám, že během přestávky se uzdraví všichni hráči, dáme se dohromady a budeme podávat daleko lepší výkony!“

Branky: 40:50 Vlček, 47:55 Kříž (Doležal, Vlček), 58:17 Mašek – 20:20 Marek (Čikl, Faltus)

Střely na branku: 60:19

Rozhodčí: Kratochvíl – Pecina, Teplý

Sestava SLOVAN: Vydržel, Venouš – Máša, Veselský, Dubovčí, Blaháček, Cekr, Plhal, Holub – Čikl, Kavan, Faltus, Šíp, Marek, Jurča, Haluza, Cach, Skopal

Sestava CHOTĚBOŘ: Pešek, Novák – Mendl, Suchý, Lacina, Pecen, Klofáč, Kříž – Doležal, Kraučuk, Činčila, Eis, Dvořák, Hospodka Jan, Svoboda, Hospodka Jakub, Mašek, Vlček, Žemlička