Středa 19. Leden
Moravská Třebová
°C

Blíží se začátek soutěže!

Blíží se začátek soutěže!

Na společném aktivu hokejových klubů bylo odhlasováno, že od sezóny 2021/2022 dojde ke spojení Královéhradecké a Pardubické krajské ligy mužů.

 

Základní část (1. část)

Základní část se odehraje ve skupinách každý s každým (12 utkání ve skupině H, 16 utkání ve skupině P) o pořadí pro druhou část. Vítěz základní části získá Pohár hejtmana Pardubického kraje.

Nadstavba (2. část)

Týmy, které se v základní části umístí na 1. – 4. místě utvoří skupinu A, týmy umístěné na dalších místech utvoří skupinu B. V obou skupinách se utká dvoukolově každý s každým o pořadí pro play off.

Play off (3. část)

osmifinále: Do osmifinále postupují všechny týmy v soutěži, dvojice budou rozděleny podle pořadí ve skupinách po druhé části (1-16, 2-15..). Hraje se na dvě vítězná utkání, vítězové postupují do čtvrtfinále, poražení budou hrát o pohár VM.

čtvrtfinále: Do čtvrtfinále postoupí vítězové osmifinálových duelů. Dvojice budou sestaveny podle pořadí týmů ve skupinách A a B. Hraje se na dvě vítězná utkání.

semifinále: Do semifinále postoupí vítězové ČF, hraje se na 3 vítězná utkání.

finále: Do finále postoupí vítězové SF, hraje se na 3 vítězná utkání. Vítěz má právo zúčastnit se kvalifikace o 2. ligy.

 

ÚČASTNÍCI SOUTĚŽE

Královéhradecký kraj (skupina H): HC Jaroměř, HC Náchod, TJ Spartak Nové Město nad Metují, Stadion Nový Bydžov, HC Opočno, HC Trutnov, SK Třebechovice pod Orebem

Pardubický kraj (skupina P): HC Kohouti Česká Třebová, HC Hlinsko, HC Spartak Choceň, HC Chrudim, TJ Lanškroun, HC Litomyšl, HC Slovan Moravská Třebová, HC Spartak Polička, HC Choceň

 

Nová sezóna začne v pátek 26.9.2021, Slovan na domácím ledě přivítá Hlinsko.

 

Published by Vendula Pokorna