PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 3.9.2021

SKMB Boskovice – HC Slovan Moravská Třebová

6:2

(2:0, 1:1, 3:1)

V rámci přípravy na blížící se start soutěže vyrazili moravskotřebovští hokejisté za prvním přípravným utkáním do Boskovic. Hráči domácích nastoupili do svého druhého přípravného zápasu ve vysokém tempu a již v páté minutě se ujali vedení. První třetina byla střelecky vyrovnaná, Slovan se dostal do několika šancí, které však nedokázal využít. Na závěr třetiny soupeř zvýšil na 2:0 kombinační akcí, kterou zakončoval Šmahel.

Ve druhé třetině soupeř ještě navýšil tempo hry a zodpovědným bráněním hráče Slovanu téměř nepouštěl k zakončení. Ve 33. minutě se domácí radovali ze třetího gólu z hole Pelikána. V závěru střední části vstřelil první branku moravskotřebovských Máša.

Domácí si však tříbrankové vedení vzali hned na začátku třetí třetiny zpět, na závěru akce byl Boček, ten síť rozvlnil znovu i ve 44. minutě a zvýšil tak na 5:1. O minutu později přidal šestý gól domácích Jurča. Skóre zápasu na konečných 6:2 upravil druhým gólem Slovanu Berčák.

SKMB BOSKOVICE:

Alexa [30] (Huzlík [50]) – Dufek [8], Strýček [13], Korvas [24], Sedláček [27] – Benýsek [9], Kozel [11], Boček [14], Šmahel [16], Šmíd [19], Pelikán [36], Sekanina [48], Štancl [65], Hrazdil [88], Jurča [90], Buhaj [91], Klaus [95]

Peksa [2] (Venouš [39]) – Kuchař [4], Veselský [9], Janků [14], Kudrna [21], Jurča [22], Máša [69] – Haluza [5], Marek [7], Krč [8], Langr [12], Berčak [17], Vysloužil [20], Hroch [25], Cach [29], Čikl [55]

Branky a nahrávky: 5:00 Korvas (Šmíd, Strýček), 18:35 Šmahel (Strýček, Korvas), 32:53 Pelikán (Štancl), 40:44 Boček (Jurča, Strýček), 43:23 Boček (Jurča), 44:51 Jurča (Boček, Šmahel) – 37:26 Máša (Hroch), 53:55 Berčák (Jurča)

Vyloučení: 6:6

Střely na branku: 35:26

Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:2

Další přátelské utkání se odehraje již tuto neděli 5.9. v 17:00 na moravskotřebovském zimním stadionu. Přijďte podpořit domácí tým!