Neděle 25. Září
Moravská Třebová
°C

Zhodnocení přípravných zápasů A-týmu před začátkem soutěže

Zhodnocení přípravných zápasů A-týmu před začátkem soutěže

A-tým Slovanu má za sebou čtyři přípravné zápasy, potkal se postupně s juniorkou Šumperka a A-týmy Blanska a Litomyšle.

Moravskotřebovští vstoupili do herní části přípravy v neděli 4. 9. těsnou porážkou po nájezdech doma s juniorkou Šumperka. Odveta byla na programu o tři dny později v Šumperku, ve venkovním zápase Slovan sice dlouho vedl, ale šumperští Mladí Draci zvládli lépe závěr utkání a moravskotřebovští tak znovu prohráli těsně 4:3.

Následovalo domácí utkání s Blanskem, ve kterém Slovan soupeře výrazně přestřílel a vybojoval výhru 5:2. V generálce před startem ostré části sezóny se moravskotřebovští utkali s Litomyšlí. Z boje o každý metr ledu si Slovan odnesl vítězství 2:1 po nájezdech.

Do přípravných zápasů se zapojilo celkem 24 hráčů2 brankáři, 7 obránců a 15 útočníků.

Jak hodnotí celou přípravu nový kouč moravskotřebovského A týmu Kamil Přecechtěl?

Zahájení letošní sezóny tady v Moravské Třebové bylo trochu složitější. Kádr kterej se sešel se neustále obměňoval. Hned ze začátku sezóny nás potkala neskutečná marodka, někteří hráči jsou zranění  – Tomáš Faltus má po operaci kolena, Libor Šíp je po operaci ucha, Tomáš Berčák má poraněné obě nohy a nemůže do bruslí.

V poslední době se to ale začíná otáčet a kádr se začíná stabilizovat. Do sezóny bychom měli nastoupit s mužstvem, který bude mít určitou sílu. Pro mě je povzbuzením poslední utkání na turnaji v Chocni, kdy jsme odehráli velice dobrý zápas, i když v jedenácti lidech, s Litomyšlí. Doufám že na ty výkony se nám podaří navázat i v samotné soutěži, která začíná už tuto neděli.

 

Published by Vendula Pokorna