A-TÝM: Druhou polovinu základní části zahájil Slovan výhrou

OSMÉ KOLO KRAJSKÉ LIGY MUŽŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO A PARDUBICKÉHO KRAJE – skupina P

HC Slovan Moravská Třebová – HC Chrudim

5 : 2

(3:2, 1:0, 1:0)

Slovan se potřetí v řadě představil na domácím ledě. Po Litomyšli a České Třebové čekala na moravskotřebovské tentokrát Chrudim. Od první minuty se hrál rychlý hokej plný ofenzivních příležitostí. Začátek utkání byl poněkud hektický, už v úvodních deseti minutách padlo 5 branek. Soupeř dokázal dvakrát v zápase vyrovnat, ale na další branky Slovanu už zareagovat nedokázal. Moravskotřebovští tak slaví vítězství a do tabulky si připisují další tři důležité body.

Peksa [28] – Blaháček [3], Dubovči [4], Kuchař [5], Janků „A“ [14], Pírek [22], Cekr [30] – Marek [7], [8], Kavan [13], Berčák „C“ [17], Scheuter [20], Palička [21], Cach [29], Skopal [66], Rosecký [69], Vaňous [88], Šíp [97]

HC CHRUDIM:

Cvrček Dominik [34] – Linhart [12], Pilař [18], Budínský [19], Hejduk [22], Pejzl [24], Hrdlička [65], Felcman M. [66] – Polák [7], Formánek [9], Dobiáš [10], Felcman V. [13], Hebek [14], Cvrček David [20], Turčáni [23], Hykl [39], Votava [67], Kostka [88], Plch [91], Langr [97]

Branky a nahrávky: 00:42 Dubovči (Skopal), 4:46 Vaňous (Janků), 7:14 Marek (Palička), 21:29 Palička (Skopal, Marek), 58:35 Skopal, Palička

1:28 Felcman V. (Hykl), 6:59 Linhart (Plch, Dobiáš)

Střely: 41 : 35

Tresty: 4 : 5

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2