Sestava: Janda (od 30. min Halouska) – Alexa, Hanousek „C“, Pečinka, Fáber T., Jurkulák, Pluháček, Pokorný, Belej, Mlčoch Š., Šulc, Mazel, Kovář, Nečas, Vodička, Haas, Němeček, Tajovský „A“

Branky: 11. Mlčoch Š., 19. Jurkulák, 27. Tajovský, 49. Mlčoch Š.

HC Hlinsko – HC Slovan Moravská Třebová

1 : 4

(0:0, 0:2, 1:2)

Sestava: Raditsch – Vostál, Jelínek, Kundera, Vícha, Bumbálek, Kašický, Jurka „A“, Šudoma, Augustin „C“, Parolek Jiří, Parolek Jaromír, Haas

Branky: 27.  Šudoma (Jelínek), 33. Kundera, 49. Kundera (Bumbálek), 50. Parolek Jaromír (Augustin)

5. kolo ligy starších žáků „B“

HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko

7 : 9

(3:0, 1:4, 3:5)

Sestava: Mojžíš – Kakiš „C“, Voráč, Souček, Chlup, Jelínek – Nečas, Zecha, Moravec, Kryvonozhkin, Troják, Sekáč, Hodaň, Tesař R, Tesař T., Hanousek,

Branky: 5. Moravec (Kakiš), 12. Kryvonozhkin (Troják), 15. Troják (Tesař R.), 29. Nečas (Moravec), 58. Sekáč, 60. Voráč (Tesař R.)

5. kolo ligy MLADŠÍCH žáků „B“

12 : 7

(3:0, 6:1, 3:6)

Sestava: Janda (od 30. min Halouska) – Mlčoch Š., Pečinka, Fáber T., Tlustoš, Jurkulák, Motl, Pluháček, Navrátil, Pokorný, Belej, Mlčoch M., Nečas, Vodička, Fáber M. „A“, Haas, Zdražil, Tajovský „C“

Branky: 10. Belej, 14. Pluháček, 19. Fáber M., 25. Fáber M., 27. Mlčoch Š., 31. Belej, 36. Fáber M., 37. Fáber M., 40. Vodička, 49. Vodička, 52. Fáber M., 52. Zdražil

V pátém kole mladší žáci přivítali na domácí půdě hráče z Hlinska. Kluci první třetinu vzali zodpovědně a nepouštěli soupeře do velkých šancí. Moravskotřebovští v první třetině vsítili tři branky a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro domácí tým. Ve druhé třetině jako první skóroval soupeř a dal domácím najevo, že vítězství nebude zadarmo. Kluci odpověděli tím nejlepším možným způsobem, do brány soupeře nasázeli během prostřední části šest branek (9:1). Ve třetí třetině se hráči Slovanu začali dopouštět faulů, čehož soupeř využil a proměnil tři trestná střílení. Soustředění na zápas byla tu tam, náskok z druhé třetiny byl však vysoký. Co závěrem ztráta koncentrace by se v dalším zápase nemusela vyplatit.

Alois Hanousek

NEDĚLE 2. 10. 2022

4. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU

HC Slovan Moravská Třebová – Lokomotiva Česká Třebová

7 : 1

(3:1, 1:0, 3:0)

Branky: 9. Parolek Jaromír (Augustin), 19. Kundera (Šudoma), 20. Vícha (Šudoma), 38. Parolek Jaromír, 44. Kašický (Šudoma), 58. Haas, 60. Kašický (Šudoma)