2 : 8

(0:1, 1:3, 1:4)

Sestava: JANDA Tomáš / HALOUSKA Jan – MLČOCH Šimon, HANOUSEK Jakub „A“, PEČINKA Jakub, JURKULÁK Samuel, MOTL Kryštof, POKORNÝ Jiří, ONDŘÍČEK Lukáš, BELEJ Matyáš, MAZEL Lubomír, KOVÁŘ Ladislav, NEČAS Šimon, VODIČKA Matyáš „C“, ZDRAŽIL Adam, TAJOVSKÝ Václav, FÁBER Matyáš, HAAS Jakub

Branky: 37. JURKULÁK Samuel [TS], 52. VODIČKA Matyáš

Ve dvanáctém kole přijel do REHAU arény soupeř z Hlinska. Utkání bylo od začátku hodně vyrovnané. Šance ke vstřelení branky byly na jedné i druhé straně. První branku se Slovanu podařilo vstřelit až po nařízeném trestném střílení. V polovině utkání se začalo skóre přelévat na soupeřovu stranu. Kluci si šance vytvářeli, ale nedokázali je proměnit. Zato soupeř potrestal každé zaváhání. Pěkné utkání s výbornou diváckou kulisou. I rodiče od hostujících hráčů si pochvalovali atmosféru v REHAU aréně.

Alois Hanousek

SOBOTA 19. 11. 2022

1. kolo ligy starších žáků „B“ – o umístění

HC Slovan Moravská Třebová x HC Litomyšl

11 : 2

(3:0, 3:1, 5:1)

Sestava: MOJŽÍŠ Josef – KAKIŠ David „C“, VORÁČ Kamil, SOUČEK Lukáš, JELÍNEK Vítezslav – ZECHA Jaroslav, SEKÁČ Radim,, SCHOBER Marek, MORAVEC Mikuláš, CHLUP Štěpán, NEČAS Tomáš, FÁBER Matyáš

Branky: 5. KAKIŠ David (CHLUP Štěpán), 13. MORAVEC Mikuláš (VORÁČ Kamil), 18. ZECHA Jaroslav (NEČAS Tomáš), 21. VORÁČ Kamil, 24. SOUČEK Lukáš (FÁBER Matyáš), 39. ZECHA Jaroslav (SCHOBER Marek), 43. ZECHA Jaroslav (MORAVEC Mikuláš), 48. VORÁČ Kamil, 56. ZECHA Jaroslav (KAKIŠ David), 58. ZECHA Jaroslav (KAKIŠ David), 59. SEKÁČ Radim (FÁBER Matyáš)

13. kolo ligy MLADŠÍCH žáků „B“

HC Choceň x HC Slovan Moravská Třebová

9 : 4

(2:3, 5:1, 2:0)

Sestava: JANDA Tomáš / HALOUSKA Jan – DANEŠ Lukáš, MLČOCH Šimon „A“, HANOUSEK Jakub, PEČINKA Jakub, FÁBER Tobiáš, JURKULÁK Samuel, MOTL Kryštof, PLUHÁČEK Martin, POKORNÝ Jiří, ONDŘÍČEK Lukáš, MAZEL Lubomír, VODIČKA Matyáš, MLČOCH Matyáš, ZDRAŽIL Adam „C“, TAJOVSKÝ Václav, HAAS Jakub

Branky: 5. ONDŘÍČEK Lukáš [TS], 10. MLČOCH Matyáš (VODIČKA Matyáš), 12. ZAJOVSKÝ Václav (VODIČKA Matyáš), 39. JURKULÁK Samuel (POKORNÝ Jiří)

K dalšímu mistrovskému utkání odjeli mladší žáci do Chocně. Zápas nezačal pro hráče Slovanu vůbec špatně. Dvěma vstřelenými góly se dostal do vedení (2:0). Následná ztráta koncentrace a korekce domácích (2:2). První třetinu uzavřel gól do sítě Chocně – 3:2 pro hosty. Ve druhé třetině se projevila přítomnost zdejší mlékárny. Fyzická vyspělost zdejších chlapců se naplno projevila. Do sítě třebovských přibylo dalších pět branek. Následná korekce byla jen kosmetická (7:4). Třetí třetinu si už domácí pohlídali. Dvěma góly upravili skóre na konečných 9:4.

NEDĚLE 20. 11. 2022

18. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU

HC Skuteč x HC Slovan Moravská Třebová

2 : 11

(2:2, 0:4, 0:5)

Sestava: DUDYCHA Michal / RADITSCH Adam – ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, KUNDERA Jakub, VÍCHA Jiří, HANZLÍČEK Lukáš, BUMBÁLEK Teodor, BURDA David, KAŠICKÝ Matěj, BURDA Adam „C“, JURKA Miroslav, ŠUDOMA Martin, AUGUSTIN Tomáš, PAROLEK Jiří, PAROLEK Jaromír, HAAS Jan

Branky: 8. PAROLEK Jiří (PAROLEK Jaromír), 20. HAAS Jan (AUGUSTIN Tomáš), 30. AUGUSTIN Tomáš (PAROLEK Jiří), 35. PAROLEK Jaromír (BURDA Adam), 36. BURDA David (VÍCHA Jiří), 40. HAAS Jan (AUGUSTIN Tomáš), 41. AUGUSTIN Tomáš (JURKA Miroslav), 46. HAAS Jan (ANTOŠOVSKÝ Vlastimil), 57. AUGUSTIN Tomáš (HAAS Jan), 58. BUMBÁLEK Teodor (PAROLEK Jiří), 59. VÍCHA Jiří (BURDA David)