Branky: 32. Augustin, 42. Vícha (Haas), sn – Burda D.

Sestava: Mojžíš – Kakiš „C“, Voráč, Hanousek, Souček – Troják, Tesař T., Moravec, Sekáč, Tesař R, Chlup, Schober, Zecha, Nečas

Branky: 14. Moravec (Zecha), 25. Zecha (Nečas), 33. Chlup (Nečas), 40. Nečas

HC Slovan Moravská Třebová x HC Skuteč

6 : 6

(1:2, 1:2, 4:2)

Sestava: Janda (Halouska) – Mlčoch Š., Pečinka, Fáber T., Jurkulák, Motl, Pluháček, Ondříček, Belej, Šulc, Mazel „A“, Vodička, Fáber M., Haas „C“, Zdražil, Tajovský

Branky: 6. Tajovský (TS), 37. Tajovský (TS), 44. Jurkulák (Pluháček, Tajovský), 44. Vodička (Pečinka), 52. Mlčoch Š. (TS), 54. Mazel (TS)

V desátém kole přivítali mladší žáci na domácím ledě soupeře ze Skutče. Ze začátku první třetiny se hra přelévala z jedné strany na druhou. Do vedení se dostal domácí celek po trestném střílení (1:0). Průběh úvodní třetiny vyzněl lépe pro hosty, dvěma góly otočil výsledek na svou stranu (1:2).

Obraz druhé třetiny kopíroval tu první. Kluci si vytvářeli gólové příležitosti, ale skvělý brankář hostů vše vychytal (2:4).

Vstup do třetí třetiny nebyl zrovna ideální kluci opět inkasovali. Na stadiónu zavládla pochmurná atmosféra a obava z prohraného utkání. Náš skvělý bubeník to nevzdal a nepřestal kluky podporovat. Následná zvýšená podpora i od rodičů kluky nakopla. Proměněné šance a korigování výsledku na celkové skóre (6:6). Závěrem po obdržené brance ve třetí třetině na (2:5) už nikdo nevěřil, že s výsledkem se dá něco udělat. Kluci ukázali, že mají bojovné srdíčko a konec zápasu je, až zahouká závěrečný klakson.

Alois Hanousek

NEDĚLE 6. 11. 2022

14. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU

HC Slovan Moravská Třebová x HC Spartak Choceň

9 : 4

(3:3, 2:1, 4:0)

SestavaDudycha (Raditsch) – Vostál, Kundera, Pražák – Vícha Hanzlíček, Marek, Burda D., Burda A. „C“, Jurka „A“, Šudoma, Augustin, Haas

Branky: 2. Burda D. (Šudoma), 15. Hanzlíček (Burda D.), 20. Augustin (Haas), 25. Hanzlíček (Burda D.), 32. Šudoma (Burda D.), 49. Vícha, 53. Haas, 54. Burda D. (Hanzlíček), 59. Haas (Burda D.)

13. kolo ligy starších žáků „B“

HC Slovan Moravská Třebová x Lokomotiva Česká Třebová

8 : 5

(2:3, 3:2, 3:0)

Sestava: Mojžíš – Kakiš „C“, Voráč, Hanousek, Souček – Troják, Tesař T., Moravec, Sekáč, Tesař R., Chlup, Schober, Zecha, Nečas

Branky: 13. Zecha (Moravec), 16. Sekáč (Chlup), 21. Moravec (Kakiš), 29. Moravec (Zecha), 33. Zecha (Chlup), 51.Voráč, 51. Zecha, 57. Sekáč (Tesař R.)