HC Spartak Choceň x HC Slovan Moravská Třebová

2 : 3 sn

(1:1, 0:1, 1:0 – 0:1)

Sestava: DUDYCHA Michal  – JELÍNEK Jan , ANTOŠOVSKÝ Vlastimil, SVOZIL Adam – VÍCHA Jiří, HANZLÍČEK Lukáš, MAREK Lukáš, BURDA David,, KAŠICKÝ Matěj, BURDA Adam „C“, ŠUDOMA Martin, AUGUSTIN Tomáš „A“, PAROLEK Jiří, PAROLEK Jaromír, HAAS Jan

Branky: 3. BURDA Adam (PAROLEK Jaromír), 26.PAROLEK Jaromír (ANTOŠOVSKÝ Vlastimil), rozhodující SN – PAROLEK Jaromír

SOBOTA 12. 11. 2022

14. kolo ligy starších žáků „B“

TJ Lanškroun x HC Slovan Moravská Třebová

5 : 3

(2:1, 1:2, 2:0)

Sestava: MOJŽÍŠ Josef – KAKIŠ David „C“, VORÁČ Kamil, SOUČEK Lukáš – ZECHA Jaroslav, SEKÁČ Radim, TESAŘ Robert, TESAŘ Tomáš, SCHOBER Marek, MORAVEC Mikuláš, CHLUP Štěpán, NEČAS Tomáš, FÁBER Matyáš

Branky: 12. TESAŘ Tomáš, 25. FÁBER Matyáš (ZECHA Jaroslav), 27. SEKÁČ Radim (VORÁČ Kamil)

11. kolo ligy MLADŠÍCH žáků „B“

HC Spartak Polička x HC Slovan Moravská Třebová

14 : 4

(3:1, 6:2, 5:1)

Sestava: JANDA Tomáš / HALOUSKA Jan – MLČOCH Šimon, HANOUSEK Jakub „A“, PEČINKA Jakub, FÁBER Tobiáš, JURKULÁK Samuel, PLUHÁČEK Martin, ONDŘÍČEK Lukáš, BELEJ Matyáš, MAZEL Lubomír, VODIČKA Matyáš, ZDRAŽIL Adam, TAJOVSKÝ Václav „C“, NĚMEČEK Jakub, MLČOCH Matyáš, HAAS Jakub

Branky: 4. MLČOCH Šimon (MAZEL Lubomír), 34. ZDRAŽIL Adam (MAZEL Lubomír), 34. JURKULÁK Samuel (VODIČKA Matyáš), 50. VODIČKA Matyáš (PEČINKA Jakub)

V jedenáctém kole zavítali mladší žáci na horkou půdu do Poličky. Postavení soupeře v tabulce vypovídalo o jisté úrovni. Už při rozbruslení bylo vidět, že kluci a holky z Poličky nebudou jednoduchý soupeř. Hned v první minutě utkání jsme inkasovali první gól. Za pár minut bylo skóre vyrovnané (1:1). Chvíli jsme se soupeřem drželi krok, než dvakrát do konce první třetiny skóroval (3:1). Ve druhé třetině se brankostroj domácích rozjel naplno. Další tři branky domácích v naší síti. Kluci to nevzdali a následná korekce dvěma góly, vdechla jakousi naději na lepší výsledek (6:3). Brankostroj si volno nevzal a pokračoval dál. Stav utkání po druhé třetině byl pro domácí (9:3). Třetí třetina kopírovala tu první, velmi rychlý gól domácích. Kluci přidali ještě jeden zásah do soupeřovi branky, ale to bylo z naší strany vše. Soupeřův brankostroj uzavřel utkání na celkovém skóre (14:4). Pozitivní na utkání je fakt, že kluci daleko méně faulovali, než v předchozích utkáních, a výsledkem bylo jen jedno trestné střílení domácích. Tak jak se v jiných zápasech dařilo proměnit trestná střílení, tentokrát klukům zvlhl střelecký prach. A co zlepšit do dalších utkání, důraz před vlastní brankou.