MLÁDEŽ: Týden mládeže (9. – 15. 1. 2023)

11. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – o umístění sk. 21

HC Hlinsko x HC Slovan Moravská Třebová

5 : 6

3 : 0 | 2 : 4 | 0 : 2

Sestava: DUDYCHA Michal [1] / RADITSCH Adam [2] – KUNDERA Jakub [11] – VÍCHA Jiří [4], HANZLÍČEK Lukáš [5], BUMBÁLEK Teodor [7], BURDA David [16], KAŠICKÝ Matěj [17], BURDA Adam [18], JURKA Miroslav [20], ŠUDOMA Martin [21], HAAS Jan [77]

Branky: 21. ŠUDOMA Martin (VÍCHA Jiří, BURDA David), 21. BURDA David (BURDA Adam), 30. BURDA David (BURDA Adam), 35. HANZLÍČEK Lukáš (BURDA David), 53. BURDA Adam (BURDA David), 54. BURDA Adam (BURDA David)

Tresty: 7 : 7

16. KOLO soutěže 9. tříd – o umístění sk. 17

HC Spartak Polička x SKLH Žďár nad Sázavou

4 : 3

1 : 2 | 1 : 0 | 2 : 1

Sestava: POSPÍŠIL Štěpán [1] – KLOUZAL Marek [5], ANTOŠOVSKÝ Vlastimil [10], SVOZIL Adam [14], POSPÍŠIL Daniel [20] – OBLOUK Matyáš [3], JURÁNEK Tomáš [8], BARTOŇ Ondřej [9], SCHWACH Petr [11], PAROLEK Jiří „A“ [12], PAROLEK Jaromír [13], KLODNER Filip [17], MARTINŮ Lukáš „C“ [18], PAROLEK Miloslav [19], POKORNÝ Matěj

Branky: 4. POKORNÝ Matěj (MARTINŮ Lukáš „C“), 37. PAROLEK Jaromír (SCHWACH Petr, OBLOUK Matyáš), 47. POKORNÝ Matěj (PAROLEK Jaromír), 56. PAROLEK Jiří „A“ (PAROLEK Jaromír, MARTINŮ Lukáš „C“)

Tresty: 1 : 3

7. kolo ligy starších žáků „B“ – o umístění sk. 14-17D

HC Chrudim x HC Slovan Moravská Třebová

4 : 5

2:2 | 0:1 | 2:2

Sestava: MOJŽÍŠ Josef [1] – KAKIŠ David „C“ [6], VORÁČ Kamil [10], SOUČEK Lukáš [12] – TROJÁK Jan [3], TESAŘ Tomáš [7], MORAVEC Mikuláš [11], SEKÁČ Radim [13], TESAŘ Robert [17], CHLUP Štěpán [18], SCHOBER Marek [20], ZECHA Jaroslav [24], NEČAS Tomáš [33], Kryvonozhkin Hlib [55]

Tresty: 3 : 5

19. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ „B“

HC Slovan Moravská Třebová x Lokomotiva Česká Třebová

5 : 6

3 : 0 | 1 : 3 | 1 : 3

Sestava: JANDA Tomáš [2] / HLAVÁČEK Václav [1] – HANOUSEK Jakub „C“ [7], PEČINKA Jakub [8], JURKULÁK Samuel [13], MOTL Kryštof [14], PLUHÁČEK Martin [15], POKORNÝ Jiří [17], ONDŘÍČEK Lukáš [18], BELEJ Matyáš [19], ŠULC David [20], MAZEL Lubomír [22], KOVÁŘ Ladislav [24], NEČAS Šimon [33], VODIČKA Matyáš [44], FÁBER Matyáš [66], HAAS Jakub [77], ZDRAŽIL Adam „A“ [88], TAJOVSKÝ Václav [91]

Branky: 13. TAJOVSKÝ Václav (PEČINKA Jakub, BELEJ Matyáš), 16. JURKULÁK Samuel [TS], 20. ZDRAŽIL Adam [TS], 24. HANOUSEK Jakub (BELEJ Matyáš), 44. VODIČKA Matyáš (HANOUSEK Jakub, BELEJ Matyáš)

Tresty: 4 : 5

V devatenáctém kole soutěže přivítali mladší žáci na domácím ledě Českou Třebovou. První třetina vyzněla lépe pro Slovan. Stav 3:0 po první třetině vypadal dobře. Ve druhé třetině soupeř zlepšil bruslení i důraz v osobních soubojích. Zlepšená hra soupeře se projevila také na skóre. Do kabin se odcházelo za stavu 4:3 pro domácí. Třetí třetina začala pro Slovan nadějně. Vstřelený gól na 5:3 dodal trošku klidu do hry Slovanu. Soupeř to nevzdal a potrestal každé zaváhání. Přišla série tří branek od hráčů z České a konečné skóre bylo na světě (5:6). Tentokrát derby ovládli hráči České Třebové.

Alois Hanousek

NEDĚLE 15. 1. 2023

5 : 3

0 : 0 | 3 : 1 | 2 : 2

Sestava: DUDYCHA Michal [1] / RADITSCH Adam [2] – ANTOŠOVSKÝ Vlastiil [6], KUNDERA Jakub [11] – VÍCHA Jiří [4], HANZLÍČEK Lukáš [5], BUMBÁLEK Teodor [7], BURDA David [16], KAŠICKÝ Matěj [15], BURDA Adam [18], JURKA Miroslav [20], ŠUDOMA Martin [21], KLODNER Filip [22], PAROLEK Jiří [33], PAROLEK Jaromír [44], HAAS Jan [77]

Branky: 28. BUMBÁLEK Teodor (HAAS Jan), 29. BURDA Adam (ŠUDOMA Martin), 37. BURDA Adam (HAAS Jan), 44. ŠUDOMA Martin (JURKA Miroslav, BUMBÁLEK Teodor), 45. PAROLEK Jiří (HAAS Jan)

Tresty: 11 : 7