10. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – o umístění sk. 21

HC Skuteč x HC Slovan Moravská Třebová

1 : 9

0 : 1 | 1 : 3 | 0 : 5

Sestava: DUDYCHA Michal [1] (RADITSCH Adam [2]) – ANTOŠOVSKÝ Vlastimil [22] – VÍCHA Jiří [4], HANZLÍČEK Lukáš [5], SEKÁČ Jáchym [6], BUMBÁLEK Teodor [7], MAREK Lukáš [15], BURDA David [16], BURDA Adam [18], KLODNER Filip [17], JURKA Miroslav [20], ŠUDOMA Martin [21], AUGUSTIN Tomáš [22], PAROLEK Jiří [33], PAROLEK Jaromír [44], HAAS Jan [77]

Branky: 7. KLODNER Filip (PAROLEK Jaromír), 25. PAROLEK Jiří (PAROLEK Jaromír), 26. BURDA David (ŠUDOMA Martin), 37. VÍCHA Jiří (BURDA David, BURDA Adam), 46. KLODNER Filip (PAROLEK Jaromír), 56. KLODNER Filip (PAROLEK Jiří), 59. BURDA Adam (VÍCHA Jiří, BURDA David), 60. HAAS Jan

Tresty: 6 : 5

SOBOTA 7. 1. 2023

15. KOLO soutěže 9. tříd – o umístění sk. 17

HC Náchod x HC Spartak Polička

5 : 2

2 : 0 | 1 : 1 | 2 : 1

Sestava: POSPÍŠIL Štěpán [1] – KLOUZAL Marek [5], STÝBLOVÁ Šarlota [6], ANTOŠOVSKÝ Vlastimil [10], SVOZIL Adam [14], POSPÍŠIL Daniel [20] – KANTOROVÁ Andrea [7], JURÁNEK Tomáš [8], SCHWACH Petr [11], PAROLEK Jiří „A“ [12], PAROLEK Jaromír „C“ [13], ZÁMEČNÍK Adam [15], SEKÁČ Jáchym [16], KLODNER Filip [17], PAROLEK Miloslav [19], OBLOUK Matyáš [21], POKORNÝ Matěj [22]

Branky: 30. KLODNER Filip (PAROLEK Jiří „A“), 48. KANTOROVÁ Andrea (PAROLEK Jaromír „C“, PAROLEK Jiří „A“)

Tresty: 7 : 6

18. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ „B“

HC Hlinsko x HC Slovan Moravská Třebová

4 : 1

1 : 1 | 1 : 0 | 2 : 0

Sestava: JANDA Tomáš [3] – MLČOCH Šimon [12], HANOUSEK Jakub „C“ [7], PEČINKA Jakub [8], FÁBER Tobiáš [10], JURKULÁK Samuel [13], PLUHÁČEK Martin [15], POKORNÝ Jiří [17], ONDŘÍČEK Lukáš [18], BELEJ Matyáš [19], MAZEL Lubomír [22], NEČAS Šimon [33], VODIČKA Matyáš „A“ [44], ZDRAŽIL Adam „A“ [88], TAJOVSKÝ Václav [91], FÁBER Matyáš „C“ [66], HAAS Jakub [77]

Branky: 20. ZDRAŽIL Adam [TS]

Tresty: 3 : 3

V novém roce zavítali mladší žáci na led Hlinska. V první třetině byla hra hodně vyrovnaná. Šance si vytvářel soupeř, ale i naši kluci. Skórovat se nám podařilo, až ke konci první třetiny ze samostatného nájezdu. Ve druhé třetině se obraz hry změnil v mírnou převahu Slovanu. Kluci si šance vytvářeli, ale bez gólového zakončení. Do třetí třetiny šli kluci s výsledkem něco ještě udělat. Stav 2:1 pro domácí není to, co by se nedalo změnit. Čas ubíhal rychle a stav utkání se nijak neměnil. Soupeř udeřil ještě dvakrát a konečný výsledek byl na světě (4:1). Co je platné, když se dostaneme do útočné třetiny, ale nevystřelíme na branku soupeře. Slovan dostal lekci z produktivity.