MLÁDEŽ: Týden mládeže (30. ledna – 5. února)

4. kolo ligy starších žáků „B“ – o umístění sk. 14-17D

HC Slovan Moravská Třebová x HC Hlinsko

5 : 9

2 : 4 | 1 : 3 | 2 : 2

Sestava: MOJŽÍŠ Josef [1] – KAKIŠ David [6], VORÁČ Kamil [10], HANOUSEK Jakub [12], SOUČEK Lukáš [15], CHLUP Štěpán [18] – TROJÁK Jan [3], TESAŘ Tomáš [7], MORAVEC Mikuláš [11], SEKÁČ Radim [13], TESAŘ Robert [17], SCHOBER Marek [20], ZECHA Jaroslav „C“ [24], KRYVONOZHKIN Hlib [55]

Branky: 6. SEKÁČ Radim (HANOUSEK Jakub), 9. KRYVONOZHKIN Hlib, 32. KRYVONOZHKIN Hlib, 54. CHLUP Štěpán (KRYVONOZHKIN Hlib), 57. ZECHA Jaroslav (MORAVEC Mikuláš)

Tresty: 3 : 4

SOBOTA 4. 2. 2023

20. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – o umístění sk. 21

HC Skuteč x HC Slovan Moravská Třebová

3 : 12

1 : 1 | 0 : 3 | 2 : 8

Sestava: DUDYCHA Michal [1] – VOSTÁL Viktor [3], KUNDERA Jakub [11] – HANZLÍČEK Lukáš [5], BUMBÁLEK Teodor [15], BURDA David [16], KAŠICKÝ Matěj [17], BURDA Adam „C“ [18], JURKA Miroslav [20], ŠUDOMA Martin [21], AUGUSTIN Tomáš [22], HAAS Jan „A“ [77]

Branky: 11. HAAS Jan (KUNDERA Jakub, AUGUSTIN Tomáš), 33. ŠUDOMA Martin (AUGUSTIN Tomáš), 33. BURDA Adam, 36. BURDA Adam (BURDA David), 41. BURDA David (ŠUDOMA Martin, HANZLÍČEK Lukáš), 44. BURDA David (ŠUDOMA Martin), 47. AUGUSTIN Tomáš (BURDA David), 50. KUNDERA Jakub (AUGUSTIN Tomáš), 50. ŠUDOMA Martin (BURDA David, HANZLÍČEK Lukáš), 56. ŠUDOMA Martin, 58. KAŠICKÝ Matěj, 60. ŠUDOMA Martin (BURDA Adam)

Tresty: 7 : 5

9. kolo ligy starších žáků „B“ – o umístění sk. 14-17D

HC Slovan Moravská Třebová x HC Spartak Choceň

4 : 9

2 : 3 | 2 : 6 | 0 : 0

Sestava: MOJŽÍŠ Josef [1] – VORÁČ Kamil [10], HANOUSEK Jakub [12], SOUČEK Lukáš [15], CHLUP Štěpán [18] – TROJÁK Jan [3], TESAŘ Tomáš [7], MORAVEC Mikuláš [11], SEKÁČ Radim [13], TESAŘ Robert [17], SCHOBER Marek [20], ZECHA Jaroslav „C“ [24], KRYVONOZHKIN Hlib [55]

Branky: 11. KRYVONOZHKIN Hlib (SEKÁŠ Radim), 19. SEKÁČ Radim (SCHOBER Marek), 28. KRYVONOZHKIN Hlib, 37. ZECHA Jaroslav (KRYVONOZHKIN Hlib)

Tresty: 2 : 6

22. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ „B“

HC Slovan Moravská Třebová x HC Litomyšl

7 : 5

2 : 3 | 4 : 2 | 1 : 0

Sestava: JANDA Tomáš [2] / HALOUSKA Jan [1] – FÁBER Tobiáš [10], MLČOCH Šimon [12], JURKULÁK Samuel [13], MOTL Kryštof [14], PLUHÁČEK Martin [15], ONDŘÍČEK Lukáš [18], ŠULC David [20], MAZEL Lubomír [22], KOVÁŘ Ladislav [24], NEČAS Šimon [33], VODIČKA Matyáš „A“ [44], FÁBER Matyáš [66], HAAS Jakub [77], ZDRAŽIL Adam „C“ [88], TAJOVSKÝ Václav [91]

Branky: 7. ONDŘÍČEK Lukáš (JURKULÁK Samuel), 18. FÁBER Matyáš (TAJOVSKÝ Václav), 26. FÁBER Matyáš [TS], 28. JURKULÁK Samuel [TS], 28. FÁBER Matyáš, 40. VODIČKA Matyáš (MLČOCH Šimon), 58. TAJOVSKÝ Václav (MLČOCH Šimon)

Tresty: 2 : 3

V dalším kole přivítali mladší žáci soupeře z Litomyšle. Klukům se nepodařilo navázat na předchozí utkání, kde neobdrželi ani gól. Po chybách prohrávali po první třetině (3:2). Zlepšená hra ve druhé třetině přinesla tížené ovoce. Skóre se zastavilo na výsledku (6:5) pro domácí. Do třetí třetiny nastupovali kluci s jasným úkolem a to
výsledek udržet a nejlépe přidat další gól. Klukům se to povedlo. Ve třetí třetině už neinkasovali a přidali jeden gól do soupeřovi branky. Konečný výsledek (7:5) pro domácí udělal všem radost.