MLÁDEŽ: Týden mládeže (27. února – 5. března)

16. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – o umístění sk. 21

HC Slovan Moravská Třebová – HC Hlinsko

8 : 5

5 : 0 | 0 : 2 | 3 : 3

Sestava: RADITSCH Adam [2] – SVOZIL Adam [3], KUNDERA Jakub [11], ANTOŠOVSKÝ Vlastimil [15]  – VÍCHA Jiří [4], HANZLÍČEK Lukáš [5], KLODNER Filip [7], BURDA David [16], KAŠICKÝ Matěj [17], BURDA Adam „C“ [18], JURKA Miroslav [20], ŠUDOMA Martin [21], AUGUSTIN Tomáš [22], PAROLEK Jiří [33], PAROLEK Jaromír [44], HAAS Jan [77]

Branky: 1. BURDA Adam „C“, 11. PAROLEK Jaromír (KLODNER Filip), 12. BURDA Adam „C“, 14. PAROLEK Jiří (PAROLEK Jaromír, KLODNER Filip), 20. PAROLEK Jaromír (PAROLEK Jiří, KLODNER Filip), 47. VÍCHA Jiří (ŠUDOMA Martin), 51. BURDA David (BURDA Adam „C“), 60. BURDA David

Tresty: 3 : 2

ČTVRTEK 2. 3. 2023

10. kolo ligy starších žáků „B“ – o umístění sk. 14-17D

Lokomotiva Česká Třebová x HC Slovan Moravská Třebová

4 : 10

1 : 1 | 0 : 7 | 3 : 2

Sestava: JANDA Tomáš [2] – KAKIŠ David [6], VORÁČ Kamil [10], SOUČEK Lukáš [15], JELÍNEK Vítězslav [77] – TESAŘ Tomáš [7], MORAVEC Mikuláš [11], TESAŘ Robert [17], CHLUP Štěpán [18], SCHOBER Marek [20], ZECHA Jaroslav „C“ [24], NEČAS Tomáš [33], KRYVONOZHKIN Hlib [55]

Branky: 15. SCHOBER Marek, 22. KAKIŠ David, 24. NEČAS Tomáš (KAKIŠ David), 31. VORÁČ Kamil (MORAVEC Mikuláš), 32. MORAVEC Mikuláš (TESAŘ Robert, KRYVONOZHKIN Hlib), 33. TESAŘ Tomáš (SCHOBER Marek), 35. TESAŘ Tomáš (ZECHA Jaroslav), 38. ZECHA Jaroslav, 45. ZECHA Jaroslav (CHLUP Štěpán, KAKIŠ David), 54. ZECHA Jaroslav (NEŠAS Tomáš)

Tresty: 3 : 4

SOBOTA 4. 3. 2023

18. kolo REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – o umístění sk. 21

HC Slovan Moravská Třebová – HC Spartak Choceň

3 : 4 sn

2 : 1 | 1 : 0 | 0 : 2 – 0 : 1

Sestava: DUDYCHA Michal [1] – KUNDERA Jakub [11], PRAŽÁK Ondřej [15]  – VÍCHA Jiří [4], BUMBÁLEK Teodor [7], BURDA David [16], KAŠICKÝ Matěj [17], BURDA Adam „C“ [18], JURKA Miroslav [20], ŠUDOMA Martin [21], AUGUSTIN Tomáš [22], HAAS Jan [77]

Branky: 15. AUGUSTIN Tomáš (ŠUDOMA Martin), 20. BURDA David (PRAŽÁK Ondřej), 38. BURDA David (ŠUDOMA Martin)

Tresty: 3 : 6

25. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ „B“

HC Hlinsko x HC Slovan Moravská Třebová

8 : 4

2 : 0 | 4 : 2 | 2 : 2

Sestava: JANDA Tomáš [2] / HALOUSKA Jan [1] – HANOUSEK Jakub „C“ [7], PEČINKA Jakub [8], FÁBER Tobiáš [10], MLČOCH Šimon [12], JURKULÁK Samuel [13], PLUHÁČEK Martin [15], POKORNÝ Jiří [17], ONDŘÍČEK Lukáš [18], BELEJ Matyáš [19], MAZEL Lubomír [22], VODIČKA Matyáš [44], FÁBER Matyáš  „A“ [66], HAAS Jakub [77], ZDRAŽIL Adam [88], TAJOVSKÝ Václav [91]

Branky: 32. TAJOVSKÝ Václav (HANOUSEK Jakub), 35. TAJOVSKÝ Václav (PEČINKA Jakub), 42. TAJOVSKÝ Václav [TS], 45. TAJOVSKÝ Václav (VODIČKA Matyáš)

Tresty: 2 : 2

V dalším kole mladší žáci nastoupili proti týmu Hlinsko B. V první třetině nás soupeř přehrával. Klukům se nedařilo kombinovat i ke střelbě na bránu se moc nedostávali. Ve druhé třetině se hra začala zlepšovat. Kluci zjistili, že se dá hrát vyrovnaná partie. I za stavu (6:0) pro domácí to kluci nezabalili. V polovině zápasu se podařilo Slovanu vstřelit první gól. Následná série tří branek po sobě, utkání ještě zdramatizovalo. Stav 6:4 už vypadal lépe. Zlepšená hra ve třetí třetině už tížené vyrovnání nepřinesla. Soupeř přidal ještě dvě branky a konečné skóre bylo na světě.