A-TÝM: Odkrýváme sezónu 23/24 – pokračují v Moravské Třebové!

A-TÝM: Odkrýváme sezónu 23/24 – pokračují v Moravské Třebové!

Na pokračování v dresu Slovanu se dohodli také další dva zkušení forvardi – Dominik MAREK a Josef FIBRICH.

„Kluci patří mezi nejzkušenější hráče našeho mužstva, vypracovali se v opory týmu a jsme rádi, že u nás budou působit i nadcházející sezónu,“ komentuje manažer A-týmu Libor Cach.

Josef Fibrich #18

Josef Fibrich je odchovancem olomouckého hokeje. S kohoutem na hrudi prošel všemi mládežnickými kategoriemi. V sezóně 2017/2018 naskočil do prvních zápasů moravskotřebovského A-týmu a stal se jeho stabilním hráčem. V dresu Slovanu tak zahájí už sedmou sezónu.
Útočník, který v ročníku 2022/2023 patřil k jedním z těch, kteří hru zrychlují. Rád plní defenzivní povinnosti, ale svoji práci stíhá i vepředu. V základní části bodově přispěl k devatenácti brankám Slovanu, pak ho přibrzdilo zranění.

Dominik MAREK #7

Dominik Marek začínal s hokejem v Lanškrouně, brzy ho cesta zavedla do olomoucké metropole, kde hokejově dozrál. V roce 2017 nakoukl v dresu Olomouce také do české nejvyšší soutěže. Ročník 2018/2019 už strávil jako stabilní hráč v Moravské Třebové, kde se nyní připravuje na šestou sezónu.
V uplynulé sezóně vedl urostlý forvard A-tým Slovanu jako kapitán, prožil bodově povedený ročník. Patřil mezi pilíře útočných řad, což potvrdil i v play off, kde se v osmi zápasech podílel na devíti brankách (4 + 5).