A-TÝM: Odkrýváme sezónu 23/24 – pokračují v Moravské Třebové!

A-TÝM: Odkrýváme sezónu 23/24 – pokračují v Moravské Třebové!

Další tři obránci, kteří budou i následující sezónu oblékat dres Moravské Třebové – Jan MOUČKA, Dominik KUCHAŘ a Ondřej HOLUB.

„Všichni tři zmínění kluci jsou mladí a poctiví obránci. V loňské sezóně dostávali dost prostoru pro rozvoj, to chceme zachovat. Věříme, že i v další sezóně navážou na zodpovědný přístup a kvalitní výkony,“ komentuje manažer A-týmu Libor Cach.


Jan MOUČKA
25. 5. 2000

Jan Moučka hokejově vyrůstal v Lanškrouně. Dorostenecká léta strávil v Šumperku a s přesunem do juniorské kategorie přišel také přesun do Přerova. Z juniorské soutěže ofenzivní bek pravidelně odskakoval do dresu lanškrounských Orlů a pomáhal týmu v soutěži mužů. Na sezónu 2022/2023 se přesunul do Moravské Třebové, kde dostal spoustu prostoru, vytvořil si místo v základní sestavě a pomohl vyztužit obranné řady.

 

Dominik KUCHAŘ
1. 6. 1999

Dominik Kuchař je odchovancem brněnského hokeje, mládežnické roky odehrál za klub Warriors Brno. Na poslední juniorský rok se přesunul do Olomouce. Z juniorky zamířil s ohledem na vzdělání do Univerzitní hokejové ligy, kde dál hájil město Olomouc. Loňská sezóna tak byla i pro tohoto obránce první v seniorském hokeji. Urostlý bek, který umí hru přitvrdit, si vytvořil místo v základu moravskotřebovské obrany a přispíval ke kvalitní hře.

 

Ondřej HOLUB
20. 3. 2002

Moravskotřebovský odchovanec Ondřej Holub prošel dorosteneckým a juniorským hokejem v Šumperku. V mládežnických kategoriích byl jako bek poměrně produktivní. Do zápasů seniorského hokeje naskočil poprvé v roce 2019 právě v dresu Moravské Třebové. První plnohodnotná dospělá sezóna pro něj byla ta minulá, do které však vlivem zranění naskočil později. Mladý zadák si velmi rychle vybojoval místo v základní sestavě a svojí poctivostí a rychlostí přispíval ke kvalitním týmovým výkonům.