Sobota 30. Září
Moravská Třebová
°C

MLÁDEŽ: Mladší žáci se zúčastnili soustředění v Karlově pod Pradědem

MLÁDEŽ: Mladší žáci se zúčastnili soustředění v Karlově pod Pradědem

Ve dnech 4.6. až 9.6. se v Karlově pod Pradědem konalo hokejové soustředění mladších žáků pod vedením zkušených trenérů – Martina Kužílka a Václava Vrány.

V neděli hráči přijeli na Chatu Moravici, ubytovali se, navečeřeli se a vyrazili společně s trenéry probádat okolí klidné malebné vesnice Karlov pod Pradědem, která se nachází v pohádkové krajině Hrubého Jeseníku. Po návratu z procházky využili workoutové hřiště, které je součástí ubytovacího komplexu, stejně jako vnitřní i venkovní bazén, tělocvična a venkovní hřiště s umělým povrchem. Po celou dobu pobytu měli hráči k dispozici i nedaleké fotbalové hřiště, kam nejednou zavítali.

Téměř každý den se nesl v podobném sportovním duchu (kruhový trénink, člunkový běh, zdokonalování obratnosti a postřehu). Tréninky byly zpestřeny plaváním v bazénu a regenerací ve vířivce. V tělocvičně a na hřišti si zahráli i některé týmové hry, jako je fotbal a florbal. Čtvrteční program byl ozvláštněn výšlapem na nedalekou rozhlednu nad Novou Vsí. Kluci si užili místního dětského hřiště a na ubikaci dorazili pořádně znaveni. Pátek, poslední den, hráči absolvovali pouze rozcvičku a dopolední trénink, sbalili se, naobědvali se a čekali na příjezd rodičů. Celé soustředění si kluci i trenéři velmi užili a podařilo se kolektiv více stmelit.

vedoucí MŽ Miroslava Tajovská

Published by Vendula Pokorna