Sobota 30. Září
Moravská Třebová
°C

A-TÝM: Odkrýváme sezónu 23/24 – obranu moravskotřebovského A-týmu vyztuží Jakub Schejbal!

A-TÝM: Odkrýváme sezónu 23/24 – obranu moravskotřebovského A-týmu vyztuží Jakub Schejbal!

Hokejový A-tým Moravské Třebové posílí Jakub Schejbal. Třicetiletý obránce s bohatými zkušenostmi přichází z České Třebové.

„Přivádíme hráče, který dokáže na postu obránce předvádět stabilně kvalitní výkon. Měl by do týmu přinést spoustu cenných zkušeností. Nemá problém s defenzivní ani ofenzivní činností, je klidný na puku, hledá konstruktivní řešení a umí taky přidat na důrazu,“ uvádí manažer A-týmu Libor Cach.

Jakub Schejbal zahájil seniorskou kariéru v rodné Olomouci, kde z juniorky naskakoval rovnou do první ligy. Po juniorce zamířil do Itálie, kde sbíral zkušenosti v národní nejvyšší lize. Po návratu z Itálie oblékal sezónu dres Jihlavy, další dvě pak hájil barvy Horácké Slavie Třebíč. Další cenné zkušenosti sbíral ve třetí lize za Draky Šumperk a Kobru Prahu. Poslední dvě sezóny strávil v České Třebové, kde byl velkou oporou defenzivních řad. Na svém kontě má přes 100 startů ve druhé lize, naskakoval za Olomouc, Jihlavu a Třebíč. Do Chance ligy naskočil celkem v pěti sezónách. Další tři sezóny naskakoval ve 2. lize.

Published by Vendula Pokorna