Čtvrtek 18. Duben
Moravská Třebová
°C

Škola bruslení

Škola bruslení

ŠKOLA BRUSLENÍ

Hokejový klub Slovan Moravská Třebová připravuje v sezóně 23/24 další ročník tradiční školy bruslení. Hokejová škola bruslení je určena pro děti všech věkových kategorií, které se chtějí naučit bruslit nebo se stát malými hokejisty (zaměření na ročníky 2017 a mladší, přivítáme ale i starší děti).

Bruslení jako takové představuje pro děti nevšední zábavu a pomáhá jim zlepšit koordinaci a obratnost. Dětem se věnují trenéři, kteří je formou zábavných her naučí nejprve na bruslích chodit, přenášet váhu, padat a vstávat a následně je seznámí se základními bruslařskými technikami – jak se správně rozjet, zatočit i zastavit.

Přijít k nám naučit se bruslit můžou děti starší čtyř let. Pokud Vaše děti bruslení a hokej jako takový po absolvování školy bruslení nadchne, mohou následně nastoupit do hokejové přípravky, registrovat se v našem klubu a nastupovat v mládežnických mistrovských utkáních.

KDE: Zimní stadion v Moravské Třebové (Nádražní 12)

KDY: každou neděli od 15:00 (od 24. 9. 2023) a úterý od 16:30 (od 26. 9. 2023)

VÝBAVA:

povinná: brusle, přilba s obličejovým krytem, rukavice (stačí teplé zimní), pití. BRUSLE A PŘILBY JE MOŽNÉ BEZPLATNĚ ZAPŮJČIT 30 MINUT PŘED ZAČÁTKEM KAŽDÉ LEKCE

doporučená: chrániče kolen, loktů (na inline brusle)

Cena za kurz školy bruslení je 500 Kč a zahrnuje 10 šedesátiminutových lekcí na ledě. Pokud by si Vaše dítko chtělo osvojit základy bruslení, neváhejte a přijďte mezi nás.

NEZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU DO ŠKOLY BRUSLENÍ ZASÍLEJTE NA MAIL jf.hokej@gmail.com ve formátu: jméno a příjmení dítěte, datum narození – neděle/úterý

Kontakt:

trenér 0. – 4. třídy: Josef Fibrich, e-mail: jf.hokej@gmail.com

Published by Vendula Pokorna