Pátek 1. Březen
Moravská Třebová
°C

MLÁDEŽ: Třeťáci vezou z MYSTERY CUP stříbro!

MLÁDEŽ: Třeťáci vezou z MYSTERY CUP stříbro!

KUŘIM 25. 11. 2023 – Koncem listopadu se třeťáci hokejového Slovanu Moravská Třebová zúčastnili turnaje MYSTERY CUP v Kuřimi.

Do hokejového turnaje se zapojilo šest týmů, které se utkaly každý s každým. Hráči Slovanu předvedli bojovný výkon a v silné konkurenci týmů z Jihomoravského a Olomouckého kraje ukázali, že dokáží držet krok! Moravskotřebovský ročník 2015 změřil síly s týmy SK Prostějov 1913, HC Scorpions Brno, HC Mystery Kuřim, HC Zastávka Brno a HC Spartak Velká Bíteš.

VIDEO Z TURNAJE – ZDE

V konkurenci kvalitních týmů se třeťáci neztratili, v pěti utkáních (hráno 2×15 minut na polovinu hřiště) si připsali čtyři výhry a jednu těsnou prohru s vítězem turnaje. Vybojovali tak krásné druhé místo.

Rodiče a fanoušci měli možnost sledovat napínavé a krásné zápasy plné emocí. Mladí borci bojovali o každou příležitost dostat puk za záda gólmana soupeře a zároveň o co nejmenší počet obdržených branek.

Sestava: KŘIVÁNEK Aaron [4], ŠIMA Jan [7], MLČOCH Vilém [10] / G, HAVLÍK Dominik [11] / G, HRAZDÍRA Matyáš [15], BEČKOVÁ Tereza [16], KAŠICKÝ Jonáš [18], NETOLICKÝ Miroslav [20], JANCO Roman [22], JINDŘIŠEK David [44], ŠTĚPÁNEK Ondřej [66] / G – trenér Josef Fibrich

Výsledky V turnaji:

HC Slovan Moravská Třebová 6 x 7 SK Prostějov 1913

HC Slovan Moravská Třebová 7 x 1 HC Scorpions Brno

HC Slovan Moravská Třebová 6 x 1 HC Zastávka Brno

HC Slovan Moravská Třebová 14 x 1 HC Mystery Kuřim

HC Slovan Moravská Třebová 16 x 1 HC Spartak Velká Bíteš

CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE:

  1. SK Prostějov 1913
  2. HC Slovan Moravská Třebová
  3. HC Zastávka Brno
  4. HC Scorpions Brno
  5. HC Mystery Kuřim
  6. HC Spartak Velká Bíteš

 

Published by Vendula Pokorna