MLÁDEŽ: Týden mládeže 1. – 7. ledna
SOBOTA 6. 1. 2024
21. KOLO REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – SKUPINA 9-10
HC Chotěboř x HC Slovan Moravská Třebová
3 : 4
2 : 3 | 0 : 0 | 1 : 1
Sestava: POSPÍŠIL Štěpán [1] – LYTVIAKOV Luka [7], ANTOŠOVSKÝ Vlastimil [15], NOVÁK Václav [20], IWANIEC Patrik [44] – POKORNÝ Matěj [6], OBLOUK Matyáš [11], REICHL Lukáš [16], KLODNER Filip [17], KAŠICKÝ Matěj [18], NOVÁK Václav [20], PAROLEK Jaromír “C” [21]
Branky: 7. KLODNER Filip /REICHL Lukáš/, 12. LYTVIAKOV Luka /KLODNER Filip, REICHL Lukáš/, 16. PAROLEK Jaromír “C” /POKORNÝ Matěj/, 58. NOVÁK Václav /KAŠICKÝ Matěj/
Tresty: 4 : 7
3. KOLO LIGY STARŠÍCH ŽÁKŮ “B” – O UMÍSTĚNÍ SKUPIN 14 – 17D
Stadion Nový Bydžov x HC Slovan Moravská Třebová
5 : 14
1 : 4 | 1 : 3 | 3 : 7
Sestava: JANDA Tomáš [2] – TESAŘ Tomáš [6], FÁBER Tobiáš [10], HANOUSEK Jakub [12], SOUČEK Lukáš [15], ONDŘÍČEK Lukáš [18] – ŠÍPEK Jakub [7], PEČINKA Jakub [8], ZEMBOLOVÁ Adéla [17] D, TESAŘ Robert [20], NEČAS Tomáš “C” [33], VODIČKA Matyáš [44], KRYVONOZHKIN Hlib “A” [55], FÁBER Matyáš „A“ [66], HAAS Jakub [77]
Branky: 3. NEČAS Tomáš “C”, 12. ZEMBOLOVÁ Adéla, 17. KRYVONOZHKIN Hlib “A”, 20. FÁBER Matyáš „A“, 26. NEČAS Tomáš “C“, 35. FÁBER Matyáš „A“ /KRYVONOZHKIN Hlib “A”/, 36. NEČAS Tomáš “C“, 41. ZEMBOLOVÁ Adéla / NEČAS Tomáš “C“/, 43. TESAŘ Robert / NEČAS Tomáš “C“/, 44. FÁBER Matyáš „A“ /KRYVONOZHKIN Hlib “A”/, 49. ŠÍPEK Jakub /TESAŘ Tomáš/, 53. NEČAS Tomáš “C“, 54. KRYVONOZHKIN Hlib “A”, 59. ZEMBOLOVÁ Adéla
Tresty: 4:1
18. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17
HC Slovan Moravská Třebová „B“ x HC Skuteč
9 : 3
2 : 0 | 4 : 1 | 3 : 2
Sestava: KRAVCŮ Ondřej [2] – ALEXA Petr [5], KARAL Robin [9], MLČOCH Šimon „A“ [10], TLUSTOŠ Roman „A“ [12], HRONEK Stanislav [13], NAVRÁTIL Dominik [16], POKORNÝ Jiří [17], ZOUHAROVÁ Leona [19], BELEJ Matyáš [21], STŘEŠTÍK David [22], KOVÁŘ Ladislav [24], HANSGUT Sebastian [29], ŠETTNER Jan [55], DANEŠ Lukáš [88], TAJOVSKÝ Václav „C“ [91]
Branky: 7. TAJOVSKÝ Václav „C“ /STŘEŠTÍK David/, 18. MLČOCH Šimon „A“ /STŘEŠTÍK David, TAJOVSKÝ Václav „C“/, 27. TAJOVSKÝ Václav „C“ /HRONEK Stanislav/, 28. POKORNÝ Jiří /ZOUHAROVÁ Leona/, 29. MLČOCH Šimon „A“ /STŘEŠTÍK David „C“/, 29. TAJOVSKÝ Václav „C“ /MLČOCH Šimon „A“/, 41. MLČOCH Šimon „A“, 44. DANEŠ Lukáš /HRONEK Stanislav/, 51. TAJOVSKÝ Václav „C“ /BELEJ Matyáš/
Tresty: 2:7
HARFA CUP
ÚČASTNÍCI TURNAJE:
HC Turnov 1931
SK Rychnov nad Kněžnou
HK Lev Slaný
HC Litomyšl
HC Nová Paka
HC Chrudim
HC Smíchov 1913
HC Slovan Moravská Třebová
Sestava: MLČOCH Vilém [2] – JANCO Roman [12], NÁROŽNÝ Antonín [16], KOUKAL Vojtěch [20], KUČERA Patrik [22], ČUNEK Dalibor [24], RICHTER Jiří [33], JINDŘIŠEK David [44], VYCHODIL David [46], KAPL Mikuláš [77], MAZÁNEK Teo [88]
3. MÍSTO
NEDĚLE 7. 1. 2024
19. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17
HC Chrudim x HC Slovan Moravská Třebová
3 : 9
0 : 4 | 2 : 3 | 1 : 2
Sestava:HALOUSKA Jan [1] – MLČOCH Šimon „A“ [10], FRYČ Filip [11], TLUSTOŠ Roman „A“ [12], HRONEK Stanislav [13], KOUDELKA Štěpán [14], ŠTRAJT Marek [15], POKORNÝ Jiří [17], ŠULC David [20], BELEJ Matyáš [21], KOVÁŘ Ladislav [24], PROKOP Tomáš [30], NEČAS Šimon [33], DANEŠ Lukáš „A“ [88], TAJOVSKÝ Václav „C“ [91]
Branky: 2. TAJOVSKÝ Václav“C“ /MLČOCH Šimon „A“/, 7. DANEŠ Lukáš /HRONEK Stanislav/, 8. MLČOCH Šimon „A“ /KOUDELKA Štěpán/, 15. TAJOVSKÝ Václav“C“ /ŠULC David/, 22. MLČOCH Šimon „A“/, 25. TAJOVSKÝ Václav“C“ /MLČOCH Šimon „A“/, 33. DANEŠ Lukáš /HRONEK Stanislav/, 48. KOUDELKA Štěpán, 48. TAJOVSKÝ Václav“C“ /MLČOCH Šimon „A“/
Tresty: 3 : 5
5. KOLO SOUTĚŽE ČTVRTÝCH TŘÍD PARDUBICKÉHO KRAJE
HC DYNAMO Pardubice x HC Slovan Moravská Třebová
a
HC Litomyšl x HC Slovan Moravská Třebová
Sestava: MLČOCH Vilém [2] – NÁROŽNÝ Antonín [16], MACKŮ Barbora [18], KOUKAL Vojtěch [20], KUČERA Patrik [22], ČUNEK Dalibor [24], RICHTER Jiří [33], VYCHODIL David [46], SLABÝ František [66], MAZÁNEK Teo [88]