Pátek 1. Březen
Moravská Třebová
°C

TÝDEN HOKEJE s HC Slovan Moravská Třebová!

TÝDEN HOKEJE s HC Slovan Moravská Třebová!

Přijďte v úterý 16. 1. 2024 v 15:45 do moravskotřebovské REHAU arény na akci Týden hokeje!

V úterý 16. 1. 2024 od 15:45 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Slovan Moravská Třebová ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na moravskotřebovském zimním stadionu (Nádražní 12) akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete si vybavení zapůjčit přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje.

REGISTRACE – ZDE

Published by Vendula Pokorna