Čtvrtek 18. Duben
Moravská Třebová
°C

MLÁDEŽ: Týden mládeže (11. – 17. března)

MLÁDEŽ: Týden mládeže (11. – 17. března)

PONDĚLÍ 11. 3. 2024

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ PRVNÍCH TŘÍD

HC Slovan Moravská Třebová x SK Prostějov 1913

Sestava: KOPA Šimon [1] – SUCHÝ Dominik [4], PETRASZ Daniel [11], DANEŠ Kryštof [18], ZOUHAROVÁ Tereza [19], BEČKOVÁ Tereza [22], BEČKOVÁ Merita [24], KLEIN Gustav [27], HORŇÁK Tadeáš [32], SEDLÁČEK Vojtěch [44], RADA Dominik [66], POSPÍŠIL Matěj [77], HAJZLER Ondřej [88]



SOBOTA 16. 3. 2024

13. KOLO LIGY STARŠÍCH ŽÁKŮ “B” – O UMÍSTĚNÍ SKUPIN 14 – 17D

HC Hlinsko x HC Slovan Moravská Třebová

5 : 4

2 : 1 | 0 : 1 | 3 : 2

Sestava: JANDA Tomáš [2] – TESAŘ Tomáš [6], FÁBER Tobiáš [10], HANOUSEK Jakub [12], SOUČEK Lukáš [15], MLČOCH Šimon [22] , ZDRAŽIL Adam [88] – ŠÍPEK Jakub [7], MORAVEC Mikuláš [11], ZEMBOLOVÁ Adéla „A“ [17] D, ONDŘÍČEK Lukáš [18], TESAŘ Robert [20], NEČAS Tomáš “C” [33], VODIČKA Matyáš [44], KRYVONOZHKIN Hlib “A” [55], FÁBER Matyáš „A“ [66]

Branky: 2. MORAVEC Mikuláš, 25. ZEMBOLOVÁ Adéla /SOUČEK Lukáš/, 48. ZEMBOLOVÁ Adéla, 56. MORAVEC Mikuláš /FÁBER Matyáš “A”/

Tresty: 0 : 3


SHARK Cup ročníku 2014 (4. třída)

HC Spartak Polička, HC Orli Znojmo, HC Zubr Přerov, HC Kometa Brno

Sestava: MLČOCH Vilém [2] 3T (HAVLÍK Dominik [1] 2T) – JANCO Roman [12] 3T, NÁROŽNÝ Antonín [16], MRVA Adam [17], MACKŮ Barbora [18], ZOUHAROVÁ Leona [19] , KOUKAL Vojtěch [20], KUČERA Patrik [22], ČUNEK Dalibor [24], RICHTER Jiří [33], JINDŘIŠEK David [44] 3T, VYCHODIL David [46], SLABÝ František [66], KAPL Mikuláš [77] 3T, MAZÁNEK Teo [88]



NEDĚLE 17. 3. 2024

10. KOLO REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU –O UMÍSTĚNÍ

SK Sršni Kutná Hora x HC Slovan Moravská Třebová

3 : 4 sn

0 : 1 | 2 : 1 | 1 : 1 – 0 : 1

 Sestava: POSPÍŠIL Štěpán [1] – KLOUZAL Marek [5], JELÍNEK Jan [44] – VÍCHA Jiří [4], OBLOUK Matyáš [11], REICHL Lukáš [16], KLODNER Filip [17], KAŠICKÝ Matěj [18], PAROLEK Jaromír „C“ [21], PAROLEK Jiří  „A“ [22], SEKÁČ Jáchym [33]

Branky: 2. PAROLEK Jaromír „C“ /OBLOUK Matyáš/, 25. JELÍNEK Jan /PAROLEK Jaromír „C“, OBLOUK Matyáš/, 54. VÍCHA Jiří /KLODNER Filip/, SN – KLODNER Filip

Tresty: 4 : 3


31. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Litomyšl x HC Slovan Moravská Třebová

6 : 6

1 : 1 | 3 : 2 | 2 : 3

Sestava: HALOUSKA Jan [1] – POSPÍŠIL Michal „C“ [7], KARAL Robin [9], FRYČ Filip [11], MACKŮ Barbora [18], ČUNEK Dalibor [25] 4T, KOUKAL Vojtěch [26] 4T, HANSGUT Sebastian [29], PROKOP Tomáš [30], VYCHODIL David [46] 4T, ŠETTNER Jan [55], CRHA Marek [77], DANEŠ Lukáš „A“ [88], NÁROŽNÝ Antonín [96] 4T

Branky: 16. KOUKAL Vojtěch /DANEŠ Lukáš „A“/, 30. ČUNEK Dalibor /PROKOP Tomáš/, 40. POSPÍŠIL Michal „C“, 42. KOUKAL Vojtěch, 49. POSPÍŠIL Michal „C“ /VYCHODIL David/, 49. POSPÍŠIL Michal „C“

Tresty: 3 : 3


31. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Slovan Moravská Třebová „B“ x HC Spartak Choceň

13 : 10

4 : 3 | 5 : 6 | 4 : 1

Sestava: HLAVÁČEK Václav [3] / KRAVCŮ Ondřej [2] – MLČOCH Šimon „C“ [10], KOUDELKA Štěpán [14], ŠTRAJT Marek [15], NAVRÁTIL Dominik [16], ZOUHAROVÁ Leona [19], ŠULC David [20], BELEJ Matyáš [21] „A“, STŘEŠTÍK David [22], KOVÁŘ Ladislav [24], NEČAS Šimon [33], MLČOCH Matyáš [66], TAJOVSKÝ Václav [91]

Branky: 4. TAJOVSKÝ Václav /MLČOCH Šimon „C“/, 6. TAJOVSKÝ Václav /BELEJ Matyáš „A“/, 7. KOUDELKA Štěpán /ŠULC David/, 12. NEČAS Šimon /TAJOVSKÝ Václav/, 21. KOUDELKA Štěpán /TAJOVSKÝ Václav, ŠULC David/, 21. MLČOCH Šimon „C“ /TAJOVSKÝ Václav/, 23. BELEJ Matyáš „A“/, 28. ŠULC David /KOUDELKA Štěpán/, 36. ŠULC David, 45. ŠULC David /TAJOVSKÝ Václav/, 46. STŘEŠTÍK David /NEČAS Šimon/, 47. TAJOVSKÝ Václav /MLČOCH Šimon „C“/, 57. MLČOCH Matyáš

Tresty: 3 : 4


9. KOLO SOUTĚŽE ČTVRTÝCH TŘÍD PARDUBICKÉHO KRAJE

HC Litomyšl x HC Slovan Moravská Třebová

a

TJ Orli Lanškroun x HC Slovan Moravská Třebová

Sestava: MLČOCH Vilém [2] 3T – JANCO Roman [12] 3T, MRVA Adam [17], KUČERA Patrik [22], RICHTER Jiří [33], JINDŘIŠEK David [44] 3T, HAJZLER Matěj [55] 3T, SLABÝ František [66], MAZÁNEK Teo [88]

Published by Vendula Pokorna