Čtvrtek 18. Duben
Moravská Třebová
°C

MLÁDEŽ: Týden mládeže (26. února – 3. března)

MLÁDEŽ: Týden mládeže (26. února – 3. března)

PÁTEK 2. 3. 2024

11. KOLO LIGY STARŠÍCH ŽÁKŮ “B” – O UMÍSTĚNÍ SKUPIN 14 – 17D

Lokomtiva Česká Třebová x HC Slovan Moravská Třebová

5 : 9

1 : 0 | 1 : 1 | 3 : 2

Sestava: JANDA Tomáš [2] – TESAŘ Tomáš [6], FÁBER Tobiáš [10], HANOUSEK Jakub [12], SOUČEK Lukáš [15], ONDŘÍČEK Lukáš [18], ZDRAŽIL Adam [88] – ŠÍPEK Jakub [7], PEČINKA Jakub [8], MORAVEC Mikuláš [11], ZEMBOLOVÁ Adéla „A“ [17] D, TESAŘ Robert [20], VODIČKA Matyáš [44], KRYVONOZHKIN Hlib “C” [55], FÁBER Matyáš „A“ [66], HAAS Jakub [77]

Branky: 2. ŠÍPEK Jakub, 4. MORAVEC Mikuláš /VODIČKA Matyáš/, 15. ZEMBOLOVÁ Adéla „A“ /TESAŘ Tomáš/, 31. KRYVONOZHKIN Hlib „C“ /ZEMBOLOVÁ Adéla „A“/, 35. KRYVONOZHKIN Hlib „C“ /ZEMBOLOVÁ Adéla „A“/, 43. KRYVONOZHKIN Hlib „C“ /ZEMBOLOVÁ Adéla „A“/, 51. KRYVONOZHKIN Hlib „C“ /TESAŘ Robert/, 53. ZEMBOLOVÁ Adéla „A“ /TESAŘ Robert/, 60. MORAVEC Mikuláš /VODIČKA Matyáš/

Tresty: 4 : 3


28. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

Lokomotiva Česká Třebová x HC Slovan Moravská Třebová

3 : 6

1 : 4 | 2 : 3 | 6 : 0

Sestava: HALOUSKA Jan [1] – ALEXA Petr [5], RYŠÁNEK Jan [8], MLČOCH Šimon „C“ [10], TLUSTOŠ Roman [12], KOUDELKA Štěpán [14], ŠTRAJT Marek [15], POKORNÝ Jiří [17], ŠULC David [20], BELEJ Matyáš „A“ [21], STŘEŠTÍK David [22], NEČAS Šimon [33], MLČOCH Matyáš [66], TAJOVSKÝ Václav [91]

Branky: 7. TAJOVSKÝ Václav, 9. TAJOVSKÝ Václav, 25. NEČAS Šimon /MLČOCH Šimon „C“/, 28. TAJOVSKÝ Václav, 59. POKORNÝ Jiří, 60. MLČOCH Šimon „C“

Tresty: 4 : 4


28. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Slovan Moravská Třebová „B“ x TJ Lanškroun

8 : 13

4 : 3 | 2 : 3 | 2 : 7

Sestava: HLAVÁČEK Václav [3] – KARAL Robin [6], POSPÍŠIL Michal „C“ [7], FRYČ Filip [11], HRONEK Stanislav [13], NAVRÁTIL Dominik [16], NÁROŽNÝ Antonín [17] 4T, KUČERA Patrik [18] 4T, ZOUHAROVÁ Leona [19], KOVÁŘ Ladislav „C“ [24], ČUNEK Dalibor [25] 4T, KOUKAL Vojtěch [26] 4T, PROKOP Tomáš [30], ŠETTNER Jan [55], CRHA Marek [77], DANEŠ Lukáš „A“ [88]

Branky: 6. POSPÍŠIL Michal, 6. KOUKAL Vojtěch /POSPÍŠIL Michal/, 11. KARAL Robin /DANEŠ Lukáš „A“/, 16. ŠETTNER Jan /CRHA Marek/, 25. KOUKAL Vojtěch /POSPÍŠIL Michal/, 26. CRHA Marek /KUČERA Patrik/, 45. KOUKAL Vojtěch /POSPÍŠIL Michal/, 55. POSPÍŠIL Michal /HRONEK Stanislav/

Tresty: 5 : 6



SOBOTA 3. 3. 2024

29. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Skuteč x HC Slovan Moravská Třebová „B“

7 : 9

4 : 4 | 1 : 3 | 2 : 2

Sestava: HLAVÁČEK Václav [3] – POSPÍŠIL Michal [7], MLČOCH Šimon „C“ [10], TLUSTOŠ Roman [12], HRONEK Stanislav [13], KOUDELKA Štěpán [14], ŠTRAJT Marek [15], POKORNÝ Jiří [17], ZOUHAROVÁ Leona [19], ŠULC David [20], KOVÁŘ Ladislav „A“ [24], HANSGUT Sebastian [29], NEČAS Šimon [33], ŠETTNER Jan [55], MLČOCH Matyáš [66], CRHA Marek [77], DANEŠ Lukáš [88]

Branky: 10. POSPÍŠIL Michal /KOUDELKA Štěpán/, 13. POSPÍŠIL Michal /TLUSTOŠ Roman/, 16. POSPÍŠIL Michal /TLUSTOŠ Roman/, 19. POSPÍŠIL Michal /HRONEK Stanislav/, 21. POSPÍŠIL Michal /DANEŠ Lukáš/, 24. ŠULC David /HLAVÁČEK Václav, KOUDELKA Štěpán/, 28. MLČOCH Šimon „C“ /MLČOCH Matyáš/, 42. POSPÍŠIL Michal, 57. POSPÍŠIL Michal

Tresty: 4 : 5


9. KOLO SOUTĚŽE ČTVRTÝCH TŘÍD PARDUBICKÉHO KRAJE

HC Spartak Choceň x HC Slovan Moravská Třebová

a

HC Slovan Moravská Třebová x Lokomotiva Česká Třebová

Sestava: MLČOCH Vilém [2] – JANCO Roman [12], NÁROŽNÝ Antonín [16], MACKŮ Barbora [18], KOUKAL Vojtěch [20], KUČERA Patrik [22], ČUNEK Dalibor [24], RICHTER Jiří [33], JINDŘIŠEK David [44], SLABÝ František [66]

Published by Vendula Pokorna