Přijď si vyzkoušet letní hokejovou přípravu!

Přijď si vyzkoušet letní hokejovou přípravu!

Mládežnické kategorie hokejového oddílu Slovan Moravská Třebová zahájily letní přípravu mimo led. Máte dítě ve věku 4 – 8 let a chcete, aby si vytvořilo pozitivní vztah k pohybu? Přijďte k nám na letní přípravu, ve které se formou her zaměřujeme na všeobecný pohybový rozvoj. Tréninky 0. – 2 třídy probíhají celý červen – každé úterý od 17:00 do 18:15 a čtvrtek od 15:15 do 16:30.

V rámci tréninků letní hokejové přípravy děti rozvíjí postřeh, rychlost, obratnost, sílu a koordinaci pohybu. Během tréninků se děti naučí zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běhání, skákání, obratnost a plavání. Hry jako basketbal, házená, fotbal, florbal i další jsou běžnou součástí našich tréninků. Doplňujeme tím hokejové dovednosti a rozvíjíme sportovní všestrannost. Děti si tak osvojí návyky zdravého životního stylu, které je mohou u sportu udržet několik desítek let.

Být součástí týmu však nerozvíjí člověka pouze po tělesné stránce. Hráči se také naučí vzájemně se podporovat, zjistí, že na spoustu věcí nestačí sami a potřebují k tomu kamarády – tým, že se musí snažit i když se zrovna nedaří a také určitou zodpovědnost vůči svým spoluhráčům. Při výchově hokejistů klademe důraz na fair-play, slušnost, píli a poctivost. To všechno jsou vlastnosti, které děti uplatní v běžném životě.

Zapojení do klubu nabízí dětem posun po sportovní stránce a umožní jim smysluplně trávit volný čas a najít si kamarády. Nejdůležitější je však zábava, kterou hokej poskytuje, proto jsou naše tréninky vedeny především formou her.

SOUHRN NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH INFORMACÍ:

Pro koho je letní příprava určená? – Přijít k nám vyzkoušet si trénink mohou děti od 4 let.

Kdy můžete přijít? – Suché tréninky přípravky probíhají během května a června každé úterý od 17:00 do 18:15 a čtvrtek od 15:15 do 16:30. Program můžete zakončit účastí na příměstském kempem v termínu 29. 6. – 2. 7.

Kam? – Tréninky se konají na zimním stadionu v Moravské Třebové, Nádražní 12.

Co s sebou? – Na tréninky letní přípravy je potřeba pouze sportovní oblečení, obuv do haly a na ven, balón a pití. Hokejku, rukavice i florbalku na prvních trénincích zapůjčíme.

Organizace tréninků – Děti se převlékají v šatně (po tréninku je možné využít sprchu), tréninky trvají 75 minut a jsou vedeny formou zábavných her

Pokud by vás lákalo zapojit se do hokejové rodiny, kontaktujte trenéra přípravky.

Kontakt:

trenér přípravky Josef Fibrich
e-mail: fibrich18@gmail.com