Sbírka pro Ríšu, Agátku a jejich maminku Adélu: Světlo nad hokejovým kruhem

Sbírka pro Ríšu, Agátku a jejich maminku Adélu: Světlo nad hokejovým kruhem

Věříme, že se najde spousta lidí s dobrým srdcem,kteří budou chtít podpořit dvouletého Ríšu, pětiletou Agátku a jejich maminku, kteří před dvěma týdny přišli o milovaného tatínka a manžela. Všem děkuji i za případné sdílení.

ODKAZ NA SBÍRKU – ZDE

Představení sbírky

Vážení přátelé a milovníci života,

jakožto Míšovi blízcí kamarádi se na vás obracíme s prosbou o podporu pro dvě malé statečné duše, Ríšu (2), Agátku (5) a jejich maminku Adélu. Všichni nedávno přišli o svého milovaného tatínka a manžela. Vaše štědrost a podpora poskytne této rodině světlo naděje a pevný základ pro budoucnost.

Komu pomůžeme?

Od svého dětství se Michal věnoval sportu. Byl to muž, který miloval adrenalin na ledě i klid u vody. Rybaření pro něj bylo nejen relaxací, ale i způsobem, jak spojit rodinu a přátele.

Nic však nepřekonalo jeho vášeň pro lední hokej. Byl to sport, který mu dodával energii a sílu. Svou nezdolnou vůlí a oddaností se mu z pozice hokejového brankáře podařilo získat nespočet úspěchů.

Michal byl odchovancem HC Olomouc. V barvách Jestřábů Prostějov si vyzkoušel třetí nejvyšší hokejovou soutěž. Několik sezón strávil v Uničově. Kariéru ukončil v dresu Moravské Třebové, kdy z pozice brankářské jedničky dovedl tým ke 3 titulům. Ve všech klubech byl symbolem týmového ducha a vytrvalosti.

Avšak v červnu roku 2021 život Michala a jeho rodiny změnila nečekaná diagnóza – akutní myeloblastická leukemie.

I přes veškerou snahu a odhodlání, se nemoc v posledních fázích vrátila s ničivou silou a Michal tento nerovný souboj, bohužel, prohrál…

Dnešní den je tak pro nás výzvou. Michal totiž nebyl jen otcem, byl toho mnohem víc. Byl to pilíř rodiny, jehož ztráta zanechala hlubokou ránu nejen v srdcích jeho dětí, ale i v celém okolí.

Cílem této sbírky tak není nic menšího, než společná snaha zaopatřit jeho dvě malé děti a pomoci manželce Adélce, která odteď musí zvládnout vše sama.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Léčba a ztráta příjmu během nemoci rodinu finančně zasáhla. Vaše podpora tak bude klíčová pro obě děti, pomůže jim zajistit jejich potřeby, stejně tak mamince umožní, potom co bolest alespoň trochu odezní, postavit se na vlastní nohy a starat se dál o své děti. V budoucnu bude probíhat dědické řízení.

Vybrané prostředky budou použity konkrétně na úhradu výdajů na domácnost jako jsou poplatky spjaté s chodem domácnosti, účty za energie a internet, stravu, dále vybavení pro děti, případně k úhradě oprav v domácnosti, pojistky. Peníze ze sbírky pomohou pokrýt i nečekané výdaje např. opravy, autoservis. Dary pomohou financovat i veškeré vzdělávání a koníčky dětí.

Peníze dále poslouží na výdaje spojené s péčí o děti jako je jejich oblečení, pomůcky do školy, lékařské výdaje, včetně například odborných konzultací pro zlepšení psychického stavu.

Pokud by se vybralo více financí, než rodina dokáže využít na nezbytné výdaje po dobu 3 let, budou finance uloženy pro děti na bankovním účtu.

Za každý dar Vám předem mockrát děkujeme!