MLÁDEŽ: Příměstský kemp 0. – 4. třídy

MLÁDEŽ: Příměstský kemp 0. – 4. třídy

Ve dnech 29. 6. – 2. 7. proběhl na zimním stadionu v Moravské Třebové a v jeho blízkém okolí příměstský hokejový kemp. Kempu se zúčastnilo přes padesát hráčů hokejového oddílu Slovanu z kategorií 0. – 4. třídy. Cílem programu bylo příjemné zakončení přípravy na sezónu 24/25, při kterém děti pokračovaly v rozvoji všeobecných pohybových dovedností a také těch hokejových. Dalším záměrem kempu bylo stmelení kolektivu.

Děti se během čtyř dní věnovaly různým sportovním aktivitám (basketbal, fotbal, házená, atletika, gymnastika, hokejbal..), které se odehrávaly jak v domácí REHAU aréně, tak i na okolních sportovištích, například na atletickém okruhu, koupališti, pískovém či travnatém hřišti nebo v přilehlých lesících.

Každý den byl strukturován podobně – děti absolvovaly sportovní aktivity rozdělené do čtyř bloků.

V sobotu byly první dvě tréninkové jednotky zaměřeny všeobecně, odpoledne byl na programu Takešiho hrad – soutěž složená ze šesti dovednostně-obratnostních drah, nejlepší výkony byly odměněny diplomy.

Další boj o diplomy odstartoval v neděli dopoledne – ve Žraločí olympiádě si děti vyzkoušely 8 disciplín. Odpoledne hokejisté vyrazili na trénink do písku a následovala odměna v podobě návštěvy bazénu.

V pondělí ráno pokračovala Žraločí olympiáda, trénink před obědem byl zaměřený všeobecně venku na travnatém hřišti. Třešničkou na dortu bylo pro děti poobědové setkání s brankářem Markem Langhamerem, při kterém Marek rozdával podpisy, s každým se vyfotil a odpověděl na mnoho zajímavých dotazů. Při hře potom předal několik hodnotných typů nejmenším moravskotřebovským brankářům. Zpestřením pro mladé hokejisty se stal také pondělní společně strávený večer u opékání špekáčků.

V úterý ráno po zahřátí na ploše vyrazila celá banda na túru, kterou obohatily různé hry a úkoly. Po pozdějším obědě následoval hodinový odpočinek u pohádky, slavnostní ukončení kempu a předání diplomů.

Program kempu připravil trenér 0. – 4. třídy Josef Fibrich ve spolupráci se svým trenérským týmem ve složení – Libor Šíp, David Blecha, Vendula Pokorná a Matěj Burda. Za spolupráci děkujeme také všem vedoucím, rodičům a vedení oddílu.

VSTOUPIT DO GALERIE