Tip na léto! Hokejový klub uspořádá příměstské tábory

Tip na léto! Hokejový klub uspořádá příměstské tábory

Moravskotřebovský hokejový klub přichází se zajímavou letní nabídkou pro děti. Pro zájemce z řad mladých hokejistů i veřejnosti připravují trenéři Slovanu pestrý program plný aktivní zábavy, sportu a pohybu. Příměstské hokejové tábory se uskuteční v průběhu července a srpna. Klub vypsal dva termíny, v případě naplnění kapacity otevře další termín.


Děti čeká čtyřdenní pestrý program. Denně od 8:00 do 16:00 budou rozvíjet mimo hokejové i další pohybové dovednosti, seznamovat se s různými sporty, hrát si a učit se. Hodně času přitom stráví venku. Oba termíny trvají čtyři dny – od pondělí do čtvrtka. Cílem těchto táborů je podpořit děti ve všestranném pohybovém rozvoji a v aktivním životním stylu. Zúčastnit se mohou děti narozené v letech 2007 – 2018, při sportovních aktivitách budou rozdělené do menších skupin dle věku.

Program se uskuteční ve sportovním areálu TJ Slovan a okolí, v závislosti na počasí může být upraven. Součástí programu budou všestranné sportovní aktivity – týmové hry (florbal, fotbal, házená, hokejbal, basketbal), závody a soutěže, turistika a další.

Cena tábora je 2100 Kč (zahrnuje oběd, pitný režim a vedení kvalifikovanými trenéry).

TERMÍN I: – 17.7. – 20. 7.

maximální počet dětí: 32 dětí

trenér brankářů

TERMÍN II: 31. 7. – 3. 8.

maximální počet dětí: 24


PŘIHLAŠOVÁNÍ na příměstské tábory provádějte do 25. 6. 2023 na email jf.hokej@gmail.com.
     – do předmětu uveďte – Přihlášení tábor – termín I/II
     – do zprávy uveďte – jméno a příjmení, datum narození, kontakt na zákonného zástupce a vybraný termín