Pátek 1. Březen
Moravská Třebová
°C

MLÁDEŽ: Týden mládeže 15. – 21. ledna

MLÁDEŽ: Týden mládeže 15. – 21. ledna

SOBOTA 20. 1. 2024

24. KOLO REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – SKUPINA 9-10

HC Hlinsko x HC Slovan Moravská Třebová

6 : 4

3 : 1 | 0 : 1 | 0 : 0

Sestava: POSPÍŠIL Štěpán [1] – VORÁČ Kamil [15] 9T, NOVÁK Václav [20] – SEKÁČ Jáchym [3], VÍCHA Jiří „A“ [4], OBLOUK Matyáš „C“ [11], REICHL Lukáš [16], KLODNER Filip [17], KAŠICKÝ Matěj [18], SEKÁČ Radim [88] 9T, STRÁNSKÝ Matyáš [77] 9T

Branky: 11. KLODNER Filip /VÍCHA Jiří „A“, REICHL Lukáš/, 22. OBLOUK Matyáš „C“ /NOVÁK Václav/, 24. KLODNER Filip /OBLOUK Matyáš „C“/, 40. REICHL Lukáš /NOVÁK Václav/

Tresty: 4 : 6


5. KOLO LIGY STARŠÍCH ŽÁKŮ “B” – O UMÍSTĚNÍ SKUPIN 14 – 17D

TJ Lanškroun x HC Slovan Moravská Třebová

1 : 8

1 : 0 | 0 : 3 | 0 : 5

Sestava: JANDA Tomáš [2] – TESAŘ Tomáš [6], FÁBER Tobiáš [10], HANOUSEK Jakub [12], SOUČEK Lukáš [15], ONDŘÍČEK Lukáš [18] – ŠÍPEK Jakub [7], PEČINKA Jakub [8], ZEMBOLOVÁ Adéla [17] D, TESAŘ Robert [20], NEČAS Tomáš “C” [33], VODIČKA Matyáš [44], KRYVONOZHKIN Hlib “A” [55], FÁBER Matyáš „A“ [66], HAAS Jakub [77]

Branky: 24. FÁBER Tobiáš /NEČAS Tomáš „C“/, 33. ZEMBOLOVÁ Adéla /TESAŘ Robert/, 37. FÁBER Matyáš „A“ /ONDŘÍČEK Lukáš/, 42. FÁBER Matyáš „A“ /KRYVONOZHKIN Hlib “A”, ONDŘÍČEK Lukáš/, 50. TESAŘ Robert, 53. NEČAS Tomáš „C“ /ZEMBOLOVÁ Adéla/, 54. KRYVONOZHKIN Hlib “A“ /FÁBER Matyáš „A“/, 58. VODIČKA Matyáš

Tresty: 2 : 1


21. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Spartak Polička x HC Slovan Moravská Třebová

8 : 1

3 : 5 | 2 : 0 | 1 : 6

Sestava: HALOUSKA Jan [1] / KRAVCŮ Ondřej [2] – MLČOCH Šimon „A“ [10], FRYČ Filip [11], TLUSTOŠ Roman „A“ [12], HRONEK Stanislav [13], ŠTRAJT Marek [15], POKORNÝ Jiří [17], ZOUHAROVÁ Leona [19], ŠULC David [20], KOVÁŘ Ladislav [24], NEČAS Šimon [33], ŠETTNER Jan [55], CRHA Marek [77], DANEŠ Lukáš [88], TAJOVSKÝ Václav „C“ [91]

Branky: 43. TAJOVSKÝ Václav „C“ /DANEŠ Lukáš/

Tresty: 3 : 1


TURNAJ 4. TŘÍD na celé hřiště Horní Benešov

ÚČASTNÍCI TURNAJE:

TJ Horní Benešov
Hanáci Olomouc
HC Uničov
HC Slovan Moravská Třebová

Sestava: MLČOCH Vilém [2] – JANCO Roman [12], NÁROŽNÝ Antonín [16], MACKŮ Barbora [18], KOUKAL Vojtěch [20], KUČERA Patrik [22], ČUNEK Dalibor [24], RICHTER Jiří [33], JINDŘIŠEK David [44], VYCHODIL David „A“ [46], MAZÁNEK Teo „C“ [88]

HC Slovan Moravská Třebová x TJ Horní Benešov

2 x 15 min

6 : 1

Branky: KOUKAL Vojtěch, KOUKAL Vojtěch, KUČERA Patrik /VYCHODIL David/, ČUNEK Dalibor, KUČERA Patrik /MACKŮ Barbora/, KOUKAL Vojtěch /MAZÁNEK Teo/

HC Slovan Moravská Třebová x Hanáci Olomouc

2 x 15 min

4 : 1

Branky: MAZÁNEK Teo, NÁROŽNÝ Antonín, MAZÁNEK Teo /KUČERA Patrik/, JINDŘIŠEK David

HC Slovan Moravská Třebová x HC Uničov

1 x 15 min

3 : 0

Branky: VYCHODIL David, JANCO Roman /VYCHODIL David/, MAZÁNEK Teo



NEDĚLE 21. 1. 2024

21. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Slovan Moravská Třebová „B“ x HC Hlinsko

6 : 3

0 : 1 | 4 : 1 | 2 : 1

Sestava: HALOUSKA Jan [1] – ALEXA Petr [5], RYŠÁNEK Jan [8], MLČOCH Šimon „C“ [10], FRYČ Filip [11], TLUSTOŠ Roman [12], HRONEK Stanislav [13], KOUDELKA Štěpán [14], ŠULC David [20], KOVÁŘ Ladislav [24], HANSGUT Sebastian [29], NEČAS Šimon [33], CRHA Marek [77], DANEŠ Lukáš [88], TAJOVSKÝ Václav „A“ [91]

Branky: 28. TAJOVSKÝ Václav „A“ /KOUDELKA Štěpán/, 28. DANEŠ Lukáš /ŠULC David/, 32. TLUSTOŠ Roman /RYŠÁNEK Jan/, 36. DANEŠ Lukáš /TAJOVSKÝ Václav/, 46. FRYČ Filip /HRONEK Stanislav/, 48. TAJOVSKÝ Václav /CRHA Marek/

Tresty: 6 : 2


8. KOLO SOUTĚŽE ČTVRTÝCH TŘÍD PARDUBICKÉHO KRAJE

HC Hlinsko „B“ x HC Slovan Moravská Třebová

a

HC Spartak Choceň x HC Slovan Moravská Třebová

Sestava: MLČOCH Vilém [2] – NÁROŽNÝ Antonín [16], MACKŮ Barbora [18], KOUKAL Vojtěch [20], KUČERA Patrik [22], ČUNEK Dalibor [24], RICHTER Jiří [33], VYCHODIL David [46], SLABÝ František [66], MAZÁNEK Teo [88]

Published by Vendula Pokorna