Pátek 1. Březen
Moravská Třebová
°C

MLÁDEŽ: Týden mládeže 22. – 28. ledna

MLÁDEŽ: Týden mládeže 22. – 28. ledna

PÁTEK 26. 1. 2024

22. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC DYNAMO Pardubice x HC Slovan Moravská Třebová „B“

21 : 2

8 : 1 | 3 : 0 | 10 : 1

Sestava: HALOUSKA Jan [1] – KARAL Robin [9], FRYČ Filip [11], TLUSTOŠ Roman [12], HRONEK Stanislav [13], KOUDELKA Štěpán [14], NAVRÁTIL Dominik [16], KUČERA Patrik [18] 4T, KOVÁŘ Ladislav „A“ [24], KOUKAL Vojtěch [26] 4T, NEČAS Šimon [33], DANEŠ Lukáš [88], TAJOVSKÝ Václav „C“ [91], MAZÁNEK Teo [96] 4T

Branky: 4. TAJOVSKÝ Václav „C“ /FRYČ Filip/, 54. DANEŠ Lukáš /HRONEK Stanislav/

Tresty: 3 : 4



SOBOTA 27. 1. 2024

22. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Slovan Moravská Třebová x TJ Lanškroun

7 : 9

1 : 3 | 2 : 3 | 4 : 3

Sestava: KRAVCŮ Ondřej [2] / HLAVÁČEK Václav [3] – ALEXA Petr [5], POSPÍŠIL Michal [7], RYŠÁNEK Jan [8], FRYČ Filip [11], TLUSTOŠ Roman [12], HRONEK Stanislav [13], ŠTRAJT Marek [15], ŠULC David [20], STŘEŠTÍK David [22], KOVÁŘ Ladislav „A“ [24], NEČAS Šimon [33], ŠETTNER Jan [55], CRHA Marek [77], DANEŠ Lukáš [88], TAJOVSKÝ Václav „C“ [91]

Branky: 12. KOVÁŘ Ladislav „A“ /HRONEK Stanislav/, 34. POSPÍŠIL Michal /ŠULC David/, 40. DANEŠ Lukáš, 45. TAJOSVKÝ Václav „C“ /POSPÍŠIL Michal/, 49. POSPÍŠIL Michal /TAJOVSKÝ Václav „C“/, 58. POSPÍŠIL Michal /HRONEK Stanislav/, 58. TAJOVSKÝ Václav „C“ /DANEŠ Lukáš/

Tresty: 5 : 1


9. KOLO SOUTĚŽE DRUHÝCH TŘÍD PARDUBICKÉHO KRAJE

HC Spartak Choceň x HC Slovan Moravská Třebová „B“

a

HC Chrudim x HC Slovan Moravská Třebová „B“

Sestava: KOPA Šimon [1] – SEKANINA Miroslav [3], KRAVCŮ Pavel [4], VYVÁŽIL David [10], MACKŮ Matyáš [12], ŠTRAJT Jakub [16], JEŽEK Jonáš [17], RÁZL Jan [18], KAŠICKÝ Jonáš [20], BIALAS Bennet [21], OLEXA Jiří [34], RANDIS David [35]


TURNAJ 1. TŘÍD Moravská Třebová

ÚČASTNÍCI TURNAJE:

HK MD Šumperk
HK Mountfield
HC Kopřivnice
HC Chotěboř
HC Zubr Přerov
HC Slovan Moravská Třebová

Sestava: SUCHÝ Dominik [4], SEKANINA Michal [6], PETRASZ Daniel [11], RYŠÁNEK Tobias [15], DANEŠ Kryštof [18], ZOUHAROVÁ Tereza [19], BEČKOVÁ Tereza [22], BEČKOVÁ Merita [24], KLEIN Gustav [27], HORŇÁK Tadeáš [32] / G, SEDLÁČEK Vojtěch [44], PAZDÍREK Eduard [53], RADA Dominik [66], POSPÍŠIL Matěj [77], HAJZER Ondřej [88] / G



NEDĚLE 28. 1. 2024

26. KOLO REGIONÁLNÍ LIGY DOROSTU – SKUPINA 9-10

HC Spartak Choceň x HC Slovan Moravská Třebová

10 : 0

1 : 0 | 3 : 0 | 6 : 0

Sestava: POSPÍŠIL Štěpán [1] – KLOUZAL Marek [5], LYTVIAKOV Luka [7], NOVÁK Václav [20], IWANIEC Patrik [33], VORÁČ Kamil [44] 9T – VÍCHA Jiří [4], OBLOUK Matyáš [11], REICHL Lukáš [16], KLODNER Filip [17], KAŠICKÝ Matěj [18], PAROLEK Jiří  „C“ [22]

Branky:

Tresty: 4 : 3


6. KOLO LIGY STARŠÍCH ŽÁKŮ “B” – O UMÍSTĚNÍ SKUPIN 14 – 17D

HC Slovan Moravská Třebová x HC Hlinsko

6 : 8

3 : 4 | 1 : 2 | 2 : 2

Sestava: JANDA Tomáš [2] – TESAŘ Tomáš [6], FÁBER Tobiáš [10], HANOUSEK Jakub [12], SOUČEK Lukáš [15], ONDŘÍČEK Lukáš [18] – ZEMBOLOVÁ Adéla [17] D, TESAŘ Robert [20], NEČAS Tomáš “C” [33], VODIČKA Matyáš [44], KRYVONOZHKIN Hlib “A” [55], FÁBER Matyáš „A“ [66], HAAS Jakub [77]

Branky: 6. ZEMBOLOVÁ Adéla /TESAŘ Robert, NEČAS Tomáš „C“/, 7. HAAS Jakub /NEČAS Tomáš „A“/, 20. SOUČEK Lukáš /KRYVONOZHKIN Hlib “A”/, 35. KRYVONOZHKIN Hlib “A”, 51. SOUČEK Lukáš /NEČAS Tomáš „C“, ZEMBOLOVÁ Adéla/, 60. FÁBER Matyáš „A“ /KRYVONOZHKIN Hlib “A”/

Tresty: 4 : 4


23. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

HC Slovan Moravská Třebová x HC Skuteč

14 : 11

6 : 4 | 5 : 3 | 3 : 4

Sestava: HALOUSKA Jan [2] / HLAVÁČEK Václav [3] – POSPÍŠIL Michal „C“ [7], RYŠÁNEK Jan [8], FRYČ Filip [11], HRONEK Stanislav [13], KOUDELKA Štěpán [14], NAVRÁTIL Dominik [16], POKORNÝ Jiří [17], MACKŮ Barbora [18], ŠULC David [20], HANSGUT Sebastian [29], NEČAS Šimon [33], CRHA Marek [77]

Branky: 1. POSPÍŠIL Michal „C“, 5. HRONEK Stanislav, 5. POSPÍŠIL Michal „C“ /HRONEK Stanislav/, 8. POSPÍŠIL Michal „C“, 10. POSPÍŠIL Michal „C“ /ŠULC David/, 12. HRONEK Stanislav /POSPÍŠIL Michal „C“/, 24. POSPÍŠIL Michal „C“. 29. POSPÍŠIL Michal „C“ /CRHA Marek/, 30. ŠULC David /CRHA Marek/, 33. NEČAS Šimon /POKORNÝ Jiří/, 39. POKORNÝ Jiří /ŠULC David/, 47. HRONEK Stanislav, 57. HRONEK Stanislav, 59. HRONEK Stanislav

Tresty: 7 : 6


23. KOLO LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ “B” – SKUPINA 17

Lokomotiva Česká Třebová x HC Slovan Moravská Třebová „B“

3 : 4

1 : 2 | 1 : 0 | 1 : 2

Sestava: KRAVCŮ Ondřej [2] – KARAL Robin [9], TLUSTOŠ Roman „A“ [12], TRAJT Marek [15], KUČERA Patrik [18] 4T, STŘEŠTÍK David [22], KOVÁŘ Ladislav „A“ [24], KOUKAL Vojtěch [26] 4T, VYCHODIL David [46] 4T, ŠETTNER Jan [55], DANEŠ Lukáš [88], TAJOVSKÝ Václav „C“ [91], MAZÁNEK Teo [96] 4T

Branky: 4. DANEŠ Lukáš, 4. TAJOVSKÝ Václav /TLUSTOŠ Roman/, 41. DANEŠ Lukáš, 57. KOVÁŘ Ladislav

Tresty: 3 : 1


PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 4. TŘÍDY

HC Slovan Moravská Třebová x Hanáci Olomouc

13 : 4

Published by Vendula Pokorna