Sobota 11. Červenec
Moravská Třebová
°C

KONEČNÉ POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020

KONEČNÉ POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020

STANOVENÍ KONEČNÉHO POŘADÍ SOUTĚŽÍ V SEZÓNĚ 2019-2020
ke dni nuceného ukončení soutěží z důvodu zamezení šíření nákazy koronavirem – 12.3.2020
Krajská liga mužů
poř. tým poznámka
1. HC Chrudim dělené 1. místo, pohár a medaile pro oba
HC SLOVAN MoravskáTřebová
3. HC Spartak Choceň dělené 3. místo, pohár a medaile pro oba
HC Chotěboř
5.-8. pořadí na 5. až 8. místě není v sezóně 2019/2020 stanoveno není žádné smysluplné a spravedlivé  kritérium pro určení pořadí
9. TJ Lanškroun bylo jasné po 1. části
     
 
 
Liga juniorů
poř. tým poznámka
1. TJ Lanškroun postoupili po 1. části do nadstavby skup. „N“
2. TJ Loko Česká Třebová (v ní: 7. LAN, 8. CTR)
3. HC Spartak Polička dle pořadí ve skupině „S“ ke dni ukončení soutěže
4. HC Hlinsko
5. HC SLOVAN Moravská  Třebová
Liga dorostu
poř. tým poznámka
1. TJ Lanškroun postoupili po 1. části do nadstavby skup. „Q“
2. HC Litomyšl (v ní: 7. LAN, 8. LIT)
3. HC Skuteč dle pořadí ve skupině „W“ ke dni ukončení soutěže
4. TJ Loko Česká Třebová
5. HC Spartak Choceň
Liga starších žáků
poř. tým poznámka
1. HC DYNAMO Pardubice postup do nadstavby z 1. místa
2. TJ Lanškroun byl na 2. místě v 1. části a na 1. místě ve 2. části, nemohl postoupit do nadstavby – nemá MŽ
3. TJ Lokomotiva Česká Třebová postup do nadstavby díky součtu s MŽ, v 1. části byla ČTŘ ale až na 4. místě
4. HC Chrudim podle umístění ve skup. 29 ve 2. části ke dni ukončení soutěže
5. HC SLOVAN Moravská Třebová
6. HC Spartak Choceň
7. HC Hlinsko
Liga mladších žáků
poř. tým poznámka
1. HC DYNAMO Pardubice postup do nadstavby z 1. místa
2. TJ Lokomotiva Česká Třebová postup do nadstavby z 2. místa
3. HC SLOVAN Moravská Třebová podle umístění ve skup. 29 ve 2. části ke dni ukončení soutěže
4. HC Hlinsko
5. HC Litomyšl
6. HC Chrudim
7. HC Spartak Choceň
5. třída
poř. tým poznámka
1. HC DYNAMO Pardubice soutěž byla dohrána celá
2. HC Spartak Polička
3. HC Chrudim
4. HC SLOVAN Moravská Třebová
5. TJ Lokomotiva Česká Třebová
6. TJ Lanškroun
7. HC Spartak Choceň
8. HC Hlinsko
9. HC Litomyšl

 

Published by Jiří Kavan