Týden hokeje

V úterý 22. 11. 2022 se na zimním stadionu v Moravské Třebové uskuteční Týden hokeje. Týden hokeje je náborová akce v rámci rozvojového projektu Pojď hrát hokej určená pro děti ve věku 4 – 8 let v doprovodu svých rodičů. Primárně pro ty děti, které zatím nemají s ledním hokejem žádnou zkušenost.

Smyslem akce je umožnit dětem seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj.  Rodiče se mohou detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Pro účastníky jsou připraveny drobné dárky s hokejovou tématikou.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje (více informací zde).

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (rukavice postačí i lyžařské). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete si je na místě zapůjčit.

(zdroj: Pojď hrát hokej)