Pondělí 25. Říjen
Moravská Třebová
°C

Týden hokeje

Týden hokeje

Dne 21.9.2021 se konala v Moravské Třebové v REHAU ARÉNĚ celorepubliková akce „Týden hokeje“, organizovaná Českým svazem ledního hokeje, jako součást projektu „POJĎ HRÁT HOKEJ“.
Akce je určena dětem od 4 do 8 let a jejich seznámení s hokejovým prostředím.
Projektu se zúčastnilo 18 nově příchozích dětí a 11 hráčů z předešlého náboru. Ti měli trénink na půlce hřiště, kde předváděli různé hry – honičky, souboje, slalomy, sbírání puků, tenisáku a kuželíku.
Nově příchozí se nejdříve zaregistrovali. Po vyplnění přihlášky obdrželi láhev na pití CCM, klíčenku Kaufland, leták Kaufland. Dále drobný dárek – odznak a náramek. Potom se odebrali do šatny, kde je rodiče obuli do půjčených bruslí k tomu dostali helmu. Následovalo shromáždění na chodbě, kde si nejdříve vyzkoušeli vstávání, chůzi a běh na bruslích.
Pak přišlo to hlavní LED. Všichni se přesunuli na ledovou plochu, kde nejdříve zkoušeli „chůzi“ po čtyřech , plazení a vstávání. Tentokrát však na ledě.
Mnozí se přesvědčili , že to není tak snadné jako na chodbě. Pak sbírali kuželíky a zkoušeli si vyhodit a kopnout do míče.  Na závěr jsme se všichni
vyfotili.
Celkem se zaregistrovalo 17 dětí , které by měly pokračovat ve výuce hokejových dovedností. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další společná setkání!

Published by David Klodner