Pátek 26. Duben

TURNAJ O POHÁR STAROSTY MĚSTA MORAVSKÉ TŘEBOVÉ

Cesta Slovanu v play-off skončila v sezóně 21/22 bohužel ve čtvrtfinále. Po hladkém průchodu přes osmifinále (5:3, 9:1) narazili hokejisté Moravské Třebové na první tým tabulky skupiny A – na Českou Třebovou. Kohouti na své půdě s přehledem zvládli úvodní duel, potom se ale Slovan zvedl a v domácím utkání dokázal zvítězit 1:0. O postupujícím do semifinále se rozhodovalo na ledě České Třebové, kde soupeř dokázal přetavit výhodu domácího prostředí v těsnou výhru 3:2.

Na základě toho oddíl Slovan Moravská Třebová pořádá turnaj O POHÁR STAROSTY MĚSTA. O vítězství se kromě pořádajícího celku utkají ještě HC Litomyšl a TJ Lanškroun.

Hrát se bude dvoukolově každý s každým. Za vítězství v normální hrací době tým bere tři body, v případě remízy následuje pětiminutové prodloužení, případně pět nájezdů. Za vítězství v prodloužení (nebo po závěrečných samostatných nájezdech) získává tým body dva.